Šablona Kryptonit

Responzivní šablona nového typu, fixní levé menu, které je možné skrýt, nová podoba a poskládání bannerů na úvodní straně, nový vyladěný styl zobrazení produktů, výpis produktů na celou šířku monitoru.

Funkce šablony

Vertikální menu

Vertikální menu

Produktové menu je zobrazeno vertikálně, při levém okraji stránky. Tento způsob zobrazení umožňuje zobrazení i velkého počtu kategorií v několika podúrovních.

Animovaný slider

Animovaný slider

Animovaný full size slider, s možností vyměnit všechny vrstvy slideru za vlastní obrázky, efekty.

Širokoúhlá šablona

Širokoúhlá šablona

Šablona využívá pro zobrazení eshopu celé plochy monitoru, umožňuje tak zobrazit co možná nejvíce produktů na jedné stránce.

Informační boxy

Informační boxy

Informační boxy se zobrazením Nejprodávanějších produktů, Novinek, Ankety… jsou zobrazeny v levém sloupci pod produktovým menu.

Patička

Patička

Patička eshopu zobrazuje kontaktní údaje a strukturu produktového i článkového menu.

Responzivní šablona

Responzivní šablona

Zobrazení šablony se plně automaticky přizpůsobuje velikosti zobrazovacího zařízení ať už je jakékoliv (PC, mobil, tablet...)

Překlápěcí boxy

Překlápěcí boxy

U každého produktu lze nahrát obrázek rub/líc zobrazovaného produktu. Po najetí myši je u obrázku produktu s efektem “překlopení” zobrazen druhý obrázek.

Video slider

Video slider

Obrázkový slider

Obrázkový slider

Na úvodní straně je možnost vložit do hlavní plochy eshopu obrázkový slider s možností nastavení různých efektů změny zobrazení jednotlivých slidů.


Podobné šablony