Eshopy od Webarealu jdou s dobou a jsou nyní otevřenější. modernější. vybavenější. výkonnější.

Stejně jako se mění doba, měníme se i my. Jsme zde pro vás již 16 let. A toto radostné výročí oslavíme novou verzí Webarealu. Webareal 2.0 dostane zcela nový kabát a především další pokročilé funkce, které vám nikdo další nenabídne. Chceme být nejlepším e-shopovým systémem pro rychlou tvorbu pokročilých internetových obchodů. Za poslední rok jsme zapracovali na kvalitě a počtu dostupných funkcí a ještě více jsme vylepšili poměr výkon / cena našeho řešení. Sami posuďte, jak se nám to daří a co připravujeme.


FUNKCE, KTERÉ JINDE NENAJDETE

Nová šablona

Nasadíme novou moderní responzivní šablonu. Bude krásná a hlavně připravujeme nejen tuto jednu, ale bude jich mnohem více.

Responzivní administrace

Vychytaná administrace, se spoustou funkcí, statistických ukazatelů a grafů. Pracujte bez překážek odkudkoliv, z počítače, tabletu či mobilu.

API

Možnost napojení e-shopu kamkoliv a propojení s kýmkoliv. Otevřené REST API vám pomůže implementovat funkce, které vám snad ještě chybí.

Propojování e-shopů

Provozujete více e-shopů? Pak určitě uvítáte možnost jejich propojení a rychlého přepínání mezi e-shopy i přímo v administraci. Tak pohodlné!

Práva pro přístup

Budete mít možnost vytvořit a nastavit několik různých přístupových práv do administrace s odstupňovanými oprávněními, přesně tak jak potřebujete vy.

Editor šablon

Dokončujeme také pokročilý editor šablon, pomocí kterého si dokážete snadno a rychle změnit šablonu k nepoznání. Sami a bez grafika.

Kompletní fakturace

Součástí administrace bude i možnost bezplatného napojení na fakturační systém Ekonom online. Bez dvojího přihlašování, dokonale provázané.

EET a pokladní systém

Součástí systému je již nejen plná podpora EET pro eshop. Ale pokud provozujete kamennou prodejnu, máte dispozici i kompletní pokladní EET systém.

Jazykové mutace

Chcete expandovat se svým e-shopem do zahraničí? S Webarealem máte na výběr z celkem 9 jazykových mutací, včetně národních lokalizací.

6500+
16
3200+
9

Ihned po dokončení Webareal verze 2.0., začneme pracovat na verzi 3.0. V této další verzi budou ještě zásadnější úpravy a vylepšení než ve stávajících novinkách. Především se soustředíme na kompletní změnu podoby našich šablon, které budou plně editovatelné a rozšiřitelné.