WEBAREAL.cz - Funkce - vlastní e-shop snadno a rychle. Prodávejte ještě dnes.

Vlastnosti a funkce systému Webareal

Systém splňuje náročné požadavky na moderní, výkonný, úspěšný a efektivní e-shop s atraktivním designem

Vybrali jste správně

Je vůbec možné pořídit kvalitní eshop pouze za 150 Kč + DPH měsíčně? Na trhu existuje mnoho konkurenčních systémů, kteří za podobně výhodnou cenu nabízí daleko méně kvalitní řešení nebo maskují konečné náklady skrytými poplatky. Systém WEBAREAL je na trhu již 5 let. A za tu dobu si vydobyl nejen pozici nejpoužívanějšího řešení pro tvorbu e-shopů, ale i pověst solidního partnera. Nejlepším důkazem je neustálý vývoj systému a trvale rostoucí počet zákazníků, kterých je právě nyní nyní 12000. Přidejte se mezi ně i vy!

Jednoduše a rychle

Vytvořte si snadno a rychle vlastní internetový obchod. Tvorba a editace e-shopu je jednoduchá, nepotřebujete mít žádné odborné znalosti. Jedinné co potřebujete, je internetový prohlížeč a chuť pustit se do vlastního podnikání. TISÍCE UŽIVATELŮ již vyzkoušeli a využívají Webareal pro své internetové podnikání. Prohlédněte si jejich úspěšné e-shopy.

funkce eshopu

Zdarma a nezávazně na 15 dní v plné verzi

Vyzkoušejte systém Webareal ZDARMA a nezávazně v plné verzi po dobu 15 dní. Po celou testovací dobu je váš e-shop plně funkční. Po skončení testovacího období a přechodu na ostrý placený provoz, po převodu na vlastní doménu, je zachován kompletní obsah vašeho e-shopu.

funkce eshopu

Snadná přehledná administrace

Správa e-shopu je pomocí moderní administrace jednoduchá a snadno pochopitelná. Administrace je vytvořena pro běžného uživatele, který nemusí mít žádné odborné znalosti. Celá obsluha e-shopu je řešena pomocí předdefinovaných formulářů. Administrace navíc obsahuje nápovědu a výuková videa. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, naše technická podpora je připravena vám vždy pomoci.

funkce eshopu

Množství funkcí

  • Napojení na vyhledávače cen Zbozi.cz, Heureka, Google nakupy ...
  • Provoz na Vaší vlastní doméně WWW.MOJEDOMENA.CZ
  • Napojení na účetnictví POHODA, MONEYS3 ..
  • Marketing - přehledné statistiky, nastavení SEO eshopu
  • Moderní design, vyberte si z desítek šablon nebo Vám vytvoříme design na přání
  • Import a export dat ...
  • Sociální sítě - Facebook like tlačítka
  • Platební metody - PayPal, Gopay, HomeCredit, Essox ...
  • Do systému přidáváme stále nové funkce a to zcela ZDARMA >>
funkce eshopu

Technická podpora

Potřebujete poradit jak vytvořit nový e-shop? Jak správně připravit a naplnit sortimentem? Jak přilákat více zákazníků? Nebo jen potřebujete další informace? Naše profesionální a ochotná technická podpora je připravena vám kdykoliv pomoci, vysvětlit a poradit po telefonu nebo emailu. Neváhejte s jakýmkoliv dotazem, nebojte se nás na cokoliv zeptat, pracovníci technické podpory vám vždy pomohou.

funkce eshopu

Bezpečně a spolehlivě

Jste v dobré společnosti ... shrnuto a podtrženo : 12000 spokojených uživatelů, několik let vývoje, vaše data jsou v bezpečí na vlastních výkoných a zálohovaných serverech s vysokou konektivitou do internetu, pravidelné zálohy vašich dat jsou samozřejmostí. Pro vaše ještě větší bezpečí jsme pojištěni na 10.000.000,- Kč v případě škody. Ale především se o systém WEBAREAL stará dostatečně početný a kvalifikovaný tým programátorů, administrátorů, síťových specialistů, grafiků a členů technické podpory.

funkce eshopu