O NÁS
Zahradní jezírko do každé zahrady

 

Podívejte se také na naše webové stránky :  www.zahradnijezirka.eu

Vše co potřebujete pro vybudování vlastního zahradního jezírka. Nabízíme především produkty  firem Heissner  a Oase, předních evropských dodavatelů výrobků pro vodní zahradu. Kromě výrobků nutných pro výstavu najdete i potřebné rady a návody, jak vlastními silami vybudovat příjemné vodní království na vaší zahradě.

Slevové kupony

Slevové kupony - motivační systém pro naše věrné zákazníky

Pokud odeberete v našem e-shopu jednorázově zboží za více jak 20000 Kč včetně dph, poskytneme Vám slevový kupon na slevu 5 % při každém dalším nákupu během kalendářního roku v našem e-shopu (kupon je platný pro objednávky nad 1000 Kč)

Pozor - Slevový kupon nelze kombinovat s množstevní slevou

EKO BALANCE sytém potůčkový

Nový potůčkový systém ECOBalance je kompletní systém pro vytvoření téměř přírodního potůčku v zahradě, téměř nepotřebuje jezírkovou filtrační techniku a sám reguluje ekologickou rovnováhu v potůčku. Veškerá použitá technika je nenápadně ukryta a nenarušuje přírodní ráz potůčku.

Základem systému jsou :

F 641-00 Profi potůčkový vodopádový díl, tvořící první díl potůčku

F 644-00 Profi stěnový jezírkový skimer se šachticí pro čerpadlo

Systém funguje tak, že čerpadlo umístěné v šachtici skimeru odebírá vodu přes štěrbinu skimeru a dopravuje jí pomocí ukryté vrapové hadice do vodopádového dílu. Oba díly umožňují těsné uchycení k fólii, tvořící hydroizolační vrstvu  jezírka a potůčku a tím zajišťují těsnost systému. Voda přepadávající přes vodopádový díl a přes kameny v potůčku je dostatečně okysličována a tím je zajištěna její čistota. Hladinová nečistota je zachycována ve velkém koši skimeru.


 

EKO BALANCE sytém jezírkový

Nový jezírkový systém ECOBalance je kompletní systém pro vytvoření téměř přírodního jezírka v zahradě, s velkým důrazem na bezpečnost dětí, případně domácích mazlíčků. Téměř nepotřebuje jezírkovou filtrační techniku a sám reguluje ekologickou rovnováhu v jezírku. Veškerá použitá technika je nemápadně ukryta a nenarušuje přírodní ráz jezírka. Vhodné pro jezírka až do max. plochy 100 m2.

Základem systému jsou :

Z 641 - Profi Jezírkový přepad

Z 642 - Profi Jezírková čerpadlová šachtice

Z 643 - Profi Prodloužení čerpadlové šachtice

Z 649 - Profi Jezírkový Aqua Block

Systém funguje tak, že v vodu z jezírka odebírá čerpadlo umístěné v šachtici s prodloužením a dopravuje jí k horní části potůčku, kde vystupuje do jezírkového přepadu a dále do potůčku. Prostor jezírka je vyplněn AquaBloky, které zajišťují na jedné straně hloubku jezírkové vody, na druhé straně vytvářejí mělčinu, kde se naprosto bezpečně mohou pohybovat děti. Na Aqua Bloky je možno navrstvit vrstvu kačírku, která doplňuje filtrační schopnost  systému.

ZGQ5Yj