SVATEBNÍ DEKORACE NA AUTO / sady dekorací

Řadit podle 
Výrobce 

Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu. Komplet tvoří srdce a 4 ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 600 Kč

Dekorace na auto A81


Na vaší žádost jsme pro vás připravili cenově dostupnou a přitom bohatou sadu na celý automobil. Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží, ratanu. Komplet tvoří 4  dekorace s růžemi llibovolně použitelné na přední či zadní část  auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba
Naše cena 350 Kč

Dekorace na auto A80


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu. Komplet tvoří 2 srdce, 18 květů a 4 ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 1 950 Kč

Dekorace na auto A79


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu. Komplet tvoří 2 srdcí, 16 ratanových dekorací s květy a ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 1 600 Kč

Dekorace na auto A78


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu. Komplet tvoří 2 srdce, 16 květů a 4 ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 1 850 Kč

Dekorace na auto A77


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu. Komplet tvoří 2 srdce, 8 ratanových dekorací s květy a 4 ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 760 Kč

Dekorace na auto A76


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu. Komplet tvoří 12 srdcí, 18 květů a 4 ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 1 350 Kč

Dekorace na auto A75


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, ratanu. Set je složen z velké dekorace na přední kapotu, 4 dekorací na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 990 Kč

Dekorace na auto A44


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží a ratanu,mašlí a organtýnu. Skládá se z  dekorace na přední kapotu, organtýnových stuh a ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li
Naše cena 790 Kč

Dekorace na auto A55


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží ratanu,. Skládá se z  dekorací na přední kapotu, zadní kapotu, 2 srdcí a 4 ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit
Naše cena 890 Kč

Dekorace na auto A50


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, lístků , korálků. tylu a ratanu. Sada je složena z velké kytice, tylové stuhy na přední kapotu a ozdoby zdobené ratanem. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 890 Kč

Dekorace na auto A20


  Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží ratanu,. Skládá se z velké dekorace, 3 dekorací menších, 3 kulatých dekorací, 4 srdcí a 4 ozdob na kliky auta. jednoduchá montáž na auto.  Ruční práce Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 2 100 Kč

Dekorace na auto A69


Dekorace na auto A64
VÝHODNÁ CENA
Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z květů růží a kokard z organtýnu. Komplet tvoří velká dekorace na přední část automobilu a ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit
Běžná cena 690 Kč
Naše cena 500 Kč

Dekorace na auto A64


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží a ratanu,mašlí a organtýnu. Skládá se z  dekorace na přední kapotu, organtýnových stuh a ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li
Naše cena 790 Kč

Dekorace na auto A54


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, taftové stuhy, organtýnu. Skládá se z  dekorace na přední kapotu, 2 mašlí na zrcátko a 4 ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li
Naše cena 900 Kč

Dekorace na auto A48


  Svatební dekorace na automobil se skládá  z  ozdobeného cylindru, věnečku se  závojem, tří kulatých dekotací  a 4 ozdob na kliky auta. Jednoduchá montáž na auto.  Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 780 Kč

Dekorace na auto A70


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z květů a lístků růží, kokard z organtýnu. Komplet tvoří velká dekorace na přední část automobilu a ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit
Naše cena 500 Kč

Dekorace na auto A74


  Svatební dekorace na automobil se skládá  z  ozdobeného cylindru, bohatě zdobeného závoje a 4 ozdob na kliky auta. Jednoduchá montáž na auto.  Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 630 Kč

Dekorace na auto  A73


  Svatební dekorace na automobil se skládá  z  ozdobeného cylindru, bohatě zdobeného závoje a 4 ozdob na kliky auta. Jednoduchá montáž na auto.  Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 630 Kč

Dekorace na auto A72


  Svatební dekorace na automobil se skládá  z  ozdobeného cylindru, bohatě zdobeného závoje, šesti kulatých dekotací  a 4 ozdob na kliky auta. Jednoduchá montáž na auto.  Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 890 Kč

Dekorace na auto A71


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží ratanu,. Skládá se ze 2 velkých dekorací, 5 dekorací menších a 4 ozdob na kliky auta. jednoduchá montáž na auto.  Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 2 000 Kč

Dekorace na auto A68


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží ratanu,. Skládá se ze 6 velkých dekorací, 4 dekorací menších,  4 ozdob na kliky auta. jednoduchá montáž na auto.  Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 1 800 Kč

Dekorace na auto A66


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z květů růží a šerp z organtýnu. Komplet tvoří velká dekorace na přední část automobilu, menší dekorace na zadní část automobilu a ozdoby na kliky. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky,
Naše cena 1 500 Kč

Dekorace na auto A65


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu, organtýnu. Komplet tvoří velká dekorace na přední část automobilu,skládající se ze dvou velkých srdcí, osmi malých srdcí, pěti květinových ozdob a  tří ratanových odob . Dekoraci doplňují 4 ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na
Naše cena 2 400 Kč

Dekorace na auto A63


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu, organtýnu. Komplet tvoří velká dekorace na přední část automobilu,skládající se z 2 velkých srdcí a 3 organtýnových dekorací. Dekoraci doplňují 4 ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat.
Naše cena 1 400 Kč

Dekorace na auto A62


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, ratanu a korálků a mašlí. Skládá se ze 2 srdcí , 3 růží a ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 890 Kč

Dekorace na auto A61


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, ratanu a korálků. Skládá se ze 3 srdcí a 4 ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.  
Naše cena 800 Kč

Dekorace na auto A60


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, korálků a ratanu. Skládá se z  dekorací na přední či zadní kapotu a 4 ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit
Naše cena 760 Kč

Dekorace na auto A59


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, drobných bílých kvítků a ratanu. Skládá se z  dekorací na přední kapotu, zadní kapotu, 4 ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li
Naše cena 1 400 Kč

Dekorace na auto A58


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu a korálků. Komplet tvoří velká srdce na přední část automobilu,  menší srdce na zadní část a dveře vozu, to vše doplněno růžemi. Umístění záleží na vaší fantazii.  Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat.
Naše cena 1 400 Kč

Dekorace na auto A57


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží ratanu,. Skládá se ze 4 velkých dekorací, 4 dekorací menších, 2 ratanových srdcí a 4 ozdob na kliky auta. jednoduchá montáž na auto.  Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 1 250 Kč

Dekorace na auto A56


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží a ratanu, organtýnu. Skládá se z  dekorace na přední kapotu,velkého srdce , ozdoby na zadní okno aa ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky,
Naše cena 990 Kč

Dekorace na auto A53


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží,peříčěk a ratanu,. Skládá se ze 2 srdcí zdobených peříčky , dvou velkých  dekorací,  samostatných růží a čtyř  ozdob na dveře vozu. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do
Naše cena 1 150 Kč

Dekorace na auto A40


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží,kopretin a ratanu,. Skládá se z  dekorací na přední kapotu, dvou ratanových srdcí a  jednotlivých ozdob na kapotu a dveře vozu. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do
Naše cena 1 100 Kč

Dekorace na auto A52


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží a ratanu,mašlí a organtýnu. Skládá se z  dekorace na přední kapotu, 2 srdcí, mašlí na zrcátka a ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete
Naše cena 800 Kč

Dekorace na auto A19


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží,. Skládá se z  dekorace na přední kapotu, 4 ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 950 Kč

Dekorace na auto A49


Svatební dekorace na automobil se skládá ze 2 srdcí na přední kapotu, 6 menších srdcí na dveře auta či na zadní sklo a 11 samostatných květů. Dekorace je vyrobena z růží, ratanu, lístečků. Umístění na  automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum
Naše cena 1 250 Kč

Dekorace na auto A18


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, ratanu a korálků. Skládá se ze 3 srdcí a 4 ozdob na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.  
Naše cena 1 090 Kč

Dekorace na auto A11


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu. Komplet tvoří 10 srdcí, 12 květů a 4 ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 1 280 Kč

Dekorace na auto A34


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, ratanu, lístků a korálků. umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto .Komplet se skládá z velké dekorace na přední část automobilu, 4 ozdob na kliky dveří a menší kulaté dekorace, kterou lze umístit na zadní či přední část vozidla. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených
Naše cena 1 400 Kč

Dekorace na auto A46


Dekorace na auto A45
POZOR AKCE- 15 KVĚTŮ V SADĚ -VELICE VÝHODNÁ CENA
Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, ratanu, lístků a korálků. Sada se skládá z 11 květů zdobených ratanem a 4 květů na kliky vozu. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit
Naše cena 930 Kč

Dekorace na auto A45


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu, peří. Komplet tvoří 2 velké dekorace na přední část automobilu či dekorace na zadní část automobilu a 4 dekorací na kliky. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete
Naše cena 1 150 Kč

Dekorace na auto A42


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu, mašlí Komplet tvoří velká dekorace na přední část automobilu, dekorace na zadní část automobilu a 4 růží na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li
Naše cena 1 400 Kč

Dekorace na auto A41


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu,  mašlí a korálků. Komplet tvoří velké srdce na přední část automobilu, 11 menších srdcí, umístění záleží na vaší fantazii.  Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete
Naše cena 1 850 Kč

Dekorace na auto A47


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z kal ,ratanu. Komplet tvoří 2 srdce na přední část automobilu a 4 dekorace na kliky auta či na zadní a boční část vozu. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit
Naše cena 1 100 Kč

Dekorace na auto A39


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu. Komplet tvoří velká dekorace na přední část automobilu, dekorace na zadní část automobilu a 4 růží na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li
Naše cena 880 Kč

Dekorace na auto A38


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z květů růží, stuh a tylu. Komplet tvoří velká dekorace na přední část automobilu a ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 400 Kč

Dekorace na auto A33


Svatební dekorace je vyrobena z organtýnu a květů růží . Dekorace se skládá z velké dekorace na přední kapotu a čtyř kokard na kliky auta- Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 600 Kč

Dekorace na auto A32


Sada se skládá ze dvou velkých dekorací, dvou menších, šesti jednoduchých, čtyř drobných kvítečků a čtyř dekorací na kliky auta Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, ratanu, lístků, peří a korálků. Umístění záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte
Naše cena 900 Kč

Dekorace na auto A31


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, tylu, organtýnu a lístků. Sada je složena z 11 květů, stuh a 4 ozdob na dveře. Umístění záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit objednávku.
Naše cena 1 090 Kč

Dekorace na auto A29


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z květů růží, ratanu, korálků a  peříček. Dekorace se skládá z  dekorací na přední a zadní část automobilu. Menších dekorací na kliky auta. Umístění záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky,
Naše cena 980 Kč

Dekorace na auto A28


Svatební dekorace na automobil se skládá z květinových sestav velkých a  květinových sestav malých.  Je vyrobena z květů, ratanu a lístků. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit
Naše cena 1 700 Kč

Dekorace na auto A23


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z květů , ratanu, lístků a korálků. Sestava se skládá ze dvou velkých dekorací, dvou dekorací menších, deseti kokard s květy a čtyř ozdob na kliky  . Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum
Naše cena 1 100 Kč

Dekorace na auto A22


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží, ratanu. Set je složen z velké dekorace na přední kapotu, menší na zadní a 4 květů na dveře. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li upřednostnit
Naše cena 960 Kč

Dekorace na auto A51


Svatební dekorace na automobil je vyrobena z růží,tylu, lístků. Souprava se skládá z tylových šerp na přední  část automobilu,11 samostatných květů a 4 ozdob na kliky dveří. Umístění na automobil záleží na vaší fantazii. Jednoduchá montáž na auto. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky,
Naše cena 1 050 Kč

Dekorace na auto A24


Kompletní dekorace na automobil je vyrobena z kvalitního materiálu. Skládá se z růží ,ratanu, tylu. Komplet tvoří velká dekorace na přední část automobilu, dekorace na zadní či přední sklo a ozdoby na kliky auta. Jednoduchá montáž. Ruční práce. Pozor - sada obsahuje vždy všechny součásti vyobrazené na přiložených fotkách, není třeba nic přikupovat. Uveďte datum dodání do poznámky, potřebujete li
Naše cena 1 450 Kč

Dekorace na auto  A01

OGFhMDNh