WEBAREAL.cz - vlastní e-shop snadno a rychle. Prodávejte ještě dnes.

Vaše dotazy

Na co se nejčastěji ptáte

 • PLNĚ VYBAVENÝ ON-LINE SYSTÉM

  Jediné co potřebujete pro váš nový e-shop nebo moderní web je internetový prohlížeč a odhodlání pustit se do vlastního projektu. Vše ostatní zařídí systém WEBAREAL.

 • BEZPLATNÝ UPGRADE

  systém neustále vylepšujeme i na základě Vašich podnětů. Za aktualizace systému nic neplatíte.

 • VYZKOUŠEJTE ZDARMA

  U obou variant platí 15 denní bezplatný testovací provoz. Teprve pak se rozhodnete, zda jste s websystémem opravdu spokojeni.

 • VLASTNÍ DESIGN

  Rádi Vám vytvoříme nový design na přání. Naše grafické studio je připraveno splnit Vaše náročné požadavky.

Jak funguje založení nového e-shopu ?

Velice rychle a jednoduše. Po registraci (tl."Vyzkoušet zdarma" na úvodní straně) Vám systém automaticky vytvoří nový e-shop. Na zadaný e-mail Vám přijdou přihlašovací údaje pro přihlášení do ADMIN rozhraní. V ADMINISTRACI pak probíhá samotná správa e-shopu.

Jak převedu testovací e-shop do ostré-placené verze?

V ADMINISTRACI tlačítkem OBJEDNAT OSTRÝ PROVOZ přejdete k vyplnění formuláře. Po vyplnění potřebných údajů a odeslání Vám bude zaslána proforma-faktura na Váš kontaktní email.

Pokud se přihlásím do placené verze, nepřijdu o všechna data, která jsem vložil v testovací verzi ?

Samozřejmě ne. Veškerá data, která vložíte v testovacím období zůstávaji a automaticky jsou převedena do placené verze.

Mohu použít vlastní doménu?

Ano samozřejmě. - Pokud ještě vlastní doménu nemáte a chcete ji zaregistrovat, je potřeba vyplnit název požadované domény včetně koncovky domény do přihlašovacího formuláře. Následně Vám doménu zaregistrujeme (u společnosti Forpsi) a na váš email bude zaslána informace s potřebnými platebními údaji. - Pokud potřebujete použít vlastní již vytvořenou doménu, případně si budete doménu sami registrovat, je potřeba do přihlašovacího formuláře vyplnit název domény, kterou pro web použijete a následně zaškrtnout volbu „registrovat: NE“. V tomto případě Vám budou zaslány údaje, potřebné pro nastavení domény. Další info na našem diskuzním fóru (http://diskuze.bohemiasoft.com/forumdisplay.php?fid=14) Pro web je taktéž možné použít i 3D doménu. Údaje pro nastavení přesměrování jsou opět na našem diskuzním fóru (http://diskuze.bohemiasoft.com/showthread.php?tid=10)

Mohu použít vlastní doménu již v testovací verzi?

Nikoliv. Vlastní doménu nebo námi zaregistrovanou je možné použít až s přechodem na placenou verzi systému.

Je možné použít vlastní webhosting?

Ne, jedná se pouze o pronájem systému nikoliv prodej, tudíž samotný systém zůstává na našem hostingu, který je již započítaný v ceně za pronájem systému.

Jak vytvořím nové emailové adresy?

Nové Emailové adresy jednoduše vytváříte v Administraci. Emaily by měly být ve tvaru cokoliv@název_vaší_domény.cz. Pokud nepoužíváte vlastní doménu, je možné vytvořit pouze jeden email a to ve tvaru název_webu@webareal.cz.

Jak je řešena SEO optimalizace ?

Weby vytvořené pod naším systémem mají již v základu vytvořenou základní SEO optimalizaci pro vyhledávače (generování user friendly adres, generování title a H1 nadpisů, beztabulkový layout). Podrobnější nastavení je již na samotném zakazníkovi. Tím je myšleno nastavení klíčových slov keywords a description v nastavení samotného webu, nezbytná je taktěž registrace do katalogů firem na internetových vyhledávačích, aby bylo vůbec možné Váš web dohledat, dále registrace do vyhledávačů zboží (např. Zbozi.cz / Heureka.cz), vkládaní výměnných ikonek a pod.

Lze upravit design podle vlastní představy?

U nových šablon máte možnost přepracovat design zcela podle vašich představ. Zároveň naše grafické oddělení Vám může vytvořit nový originální design na přání. Další možností je vytvoření designu na základě stažení a kompletní přepracování grafické šablony.

Podporuje systém XML export na vyhledávače zboží ( např. zbozi.cz / heureka.cz)?

Ano. URL adresy XML exportních feedů, potřebné pro registraci na daných vyhledávačích zboží, si můžete vygenerovat přímo v ADMINISTRACI vašeho webu konkrétně v sekci Eshop > XML export. Aktualizace feedů není prováděna automaticky. Proto, když v eshopu provedete jakoukoliv změnu, bude potřeba v administraci webu znovu provést XML export a adresu feedu znovu vygenerovat. Následně si ji daný vyhledávač aktualizuje již ve své databázi.