VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Vrácení zboží v zákonné lhůtě

Při vrácení zboží v zákonné 14 denní lhůtě prosím použijte formulář pro odstoupení od smlouvy případně kopii faktury. Z druhé strany faktury prosím nezapomeňte uvést číslo Vašeho účtu.

Zboží nám poštete zpět na adresu expedičního skladu:

SDS s.r.o.

Lázeňská 826

289 12  Sadská

Stejně jako u reklamace zboží můžete využít zaslání přes Zásilkovnu. V tomto případě Vám od vracené kupní ceny bude odečtena částka 59 Kč za dopravu zboží od Vás k nám. Klikněte na následující odkaz a vyplňte požadované údaje. Na zadaný e-mail Vám přijde štítek na balík. Dovnitř zásilky prosím nezapomeňte přiložit formulář. Balík pak odnesete na libovolnou pobočku zásilkovny. Dopravu v tomto případě platíme my a Vám bude následně odečtena z vracené částky. Seznam poboček s adresami a otvírací dobou najdete zde http://www.zasilkovna.cz/pobocky.

Při vrácení zboží v zákonné lhůtě neproplácíme náklady spojené se zasláním na naší adresu.

 

Důležité upozornění:

reklamačního asistenta je možné využít u menších zásilek do 5 kg, které nejsou moc objemné (součet stran do 120 cm). Přes Zásilkovnu nemůžete zasílat velké kufry, přikrývky, jezdící koně... Pokud si nebudete jistí velikostí, zda-li je možné nám výrobek takto zaslat, prosím kontaktujte mne na tel 605 714 886 anebo na mail expedice@baby-miminko.cz.

Vytvořeno systémem www.webareal.cz

Y2RiOT