AKTUALITY

arr3KeramikaVážení rodiče, děti mají keramické výrobky připravené k vyzvednutí ve své třídě. Na odnesení... arr3PoděkováníDěkujeme Asociaci pro elektromobilitu ČR za poskytnutí daru ve formě ochranných štítů pro... arr3Hodnocení za 2. pololetíVážení rodiče, MŠMT 27.4. vydalo vyhlášku a metodiku k hodnocení žáků na konci 2. pololetí. Při... arr3Procvičování pro žáky1) Scio do odvolání uzavření škol zpřístupnilo zdarma přes 500 online testů z matematiky a češtiny.... arr3Nabídka soutěžípro žáky školy je k dispozici na našem facebookovém profilu.  ... arr3Kalendář akcí


Hodnocení za 2. pololetí

Vážení rodiče,

MŠMT 27.4. vydalo vyhlášku a metodiku k hodnocení žáků na konci 2. pololetí.

Při hodnocení žáků z této vyhlášky vycházíme.

Podklady pro hodnocení za 2. pololetí tvoří:

  1. hodnocení za únor a březen (tzn. do 10.3.)
  2. hodnocení získané po znovuotevření škol
  3. hodnocení za 1. pololetí školního roku
  4. zohlednění snahy žáků při vzdělávání na dálku (s přihlédnutím k podmínkám žáka)

Jestliže z nějakého předmětu (např. výchovy) nejsou podklady pro hodnocení, vychází se z prvního pololetí školního roku. Chce-li si žák vylepšit prospěch z těchto předmětů, obdrží od vyučujícího samostatnou práci.

Pokud bude povolena výuka 1. stupně / konzultační hodiny pro žáky 2. stupně, dojde k předání prací žáků a jejich kontrole při výuce / v hodinách. V tomto případě vše blíže určíme, až po vydání dalších pokynů ze strany MŠMT.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

M. Šťástková

 

ZWQwMjBj