... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
Dárkové poukazy

Chcete darovat zenovou zahrádku, ale výběr dekorací raději necháte na budoucím majiteli zahrádky? V tom případě můžete využít nabídku našich dárkových poukazů. Vyberte si z nabídky poukazů. Pro úpravu konečné částky na Vámi požadovanou použijte volbu počtu kusů. Např. částku 1300,- Kč docílíte zakoupením 1 ks poukazu v hodnotě 1000,- Kč a 3 ks poukazů v hodnotě 100,- Kč. Minimální cena zakoupeného poukazu je 500,- Kč.

Vyberte z nabídky poukazů. U položky doprava zvolte "dárkový poukaz", u položky platba zvolte "platbu bankovním převodem". Dárkový poukaz bude zdarma odeslán ve formátu .jpg na kontaktní email kupujícího, a to nejpozději následující pracovní den po obdržení platby na účet. Dárkový poukaz bude označen jedinečným identifikačním kódem - 9-ti místným číslem, které následně obdarovaný kupující uvede při svém nákupu v eshopu v dolní části stránky nákupní košík. Z jeho nákupu tak bude odečtena částka v hodnotě dárkového poukazu. Cena zboží za objednávku (bez dopravy) musí být minimálně rovna hodnotě dárkového poukazu. Platnost dárkového poukazu je 3 měsíce od jeho vystavení a odeslání kupujícímu mailem.

Řadit podle 
Výrobce 


M2QwZDZhN