... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
Misky, lampa

Misky na vodu umožňují "propašovat" do suché zenové zahrady prvek vody. V kombinaci s dalšími moderními prvky vytvoří nádherně svěží atmosféru. Miska sama o sobě navozuje existenci vody v zahradě, ani není třeba skutečnou vodu použít. Někdy stačí do misky vložit malý kamínek nebo písek. Pokud chcete použít skutečnou vodu, je to možné pouze u skleněných misek. V tom případě vyžaduje nádoba s vodou pravidelnou péči a je také vhodné postavit ji na placatý kámen nebo na dřevěnou dlažbu, aby nedošlo k jejímu vylití. Misky z hlíny jsou pouze dekorativní a nejsou určeny pro kontakt s vodou.

Komu chybí v zahrádce prvek ohně, nabízí se miska s čajovou svíčkou, která umožní zenové zahrádce splnit svou dekorační funkci i večer. Misku s hořící svíčkou je nutné umístit bezpečně daleko od ostatních dekorací, nejlépe na placatý kámen, aby byla ve stabilní poloze.

Upozornění:  Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru !


Řadit podle 
Výrobce Japonská lampa je vyrobena ze světlé keramické hlíny. Je zdobena pískovým posypem, což navozuje její pískovcový vzhled. Rozměry jsou cca 4x4x5 cm (šxhxv).
cena 219 Kč

Japonská lampa

MWE1YjQ