... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
Misky, lampa

Misky na vodu umožňují "propašovat" do suché zenové zahrady prvek vody. V kombinaci s dalšími moderními prvky vytvoří nádherně svěží atmosféru. Miska sama o sobě navozuje existenci vody v zahradě, ani není třeba skutečnou vodu použít. Někdy stačí do misky vložit malý kamínek nebo písek. Pokud chcete použít skutečnou vodu, je to možné pouze u skleněných misek. V tom případě vyžaduje nádoba s vodou pravidelnou péči a je také vhodné postavit ji na placatý kámen nebo na dřevěnou dlažbu, aby nedošlo k jejímu vylití. Misky z hlíny jsou pouze dekorativní a nejsou určeny pro kontakt s vodou.

Komu chybí v zahrádce prvek ohně, nabízí se miska s čajovou svíčkou, která umožní zenové zahrádce splnit svou dekorační funkci i večer. Misku s hořící svíčkou je nutné umístit bezpečně daleko od ostatních dekorací, nejlépe na placatý kámen, aby byla ve stabilní poloze.

Upozornění:  Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru !


Řadit podle 
Výrobce Upozornění:   Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru !
cena 45 Kč

Miska kulatá na vodu či svíčku - průměr 5cm + svíčka + plochý kámen


Upozornění:  Hořící svíčku nenechávejte bez dozoru !
cena 45 Kč

Miska na vodu či svíčku 5,5x5,5cm + svíčka


Japonská lampa je vyrobena ze světlé keramické hlíny. Je zdobena pískovým posypem, což navozuje její pískovcový vzhled. Rozměry jsou cca 4x4x5 cm (šxhxv).
cena 219 Kč

Japonská lampa

OGYzMGI