... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
Můstky, dlažba

Můstky se používají jako přemostění koryta potoka. V tomto případě mají tvar mírně do oblouku. Dají se ale použít i jako mola u břehu fiktivní vodní plochy. V této podobě se využívají zejména v moderním designu.

Dlažba je velice efektní v kombinaci s moderními prvky - moderním mechem, trávou, nádobami na vodu nebo svíčku a bambusovými prvky. Dlažba může tvořit i cestu.

Řadit podle 
Výrobce NOVINKA !!!
cena 8 Kč

Dlažba dřevěná 45x15mm 1ks

OWJkYz