... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
Mechy, trávy, listy

Tyto dekorační prvky jsou skvělým doplňkem mini zenové zahrady. Jsou sušené a přesto zůstávají v původní přírodní podobě. Jsou ale velmi citlivé na manipulaci. O tyto sušené prvky není třeba nijak pečovat, tzn. že nepotřebují vodu ani zálivku. Jedná se pouze o suchou dekoraci.

Řadit podle 
Výrobce 

MjIzMTg5