... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
Kameny

Kameny jsou řazeny do 8 podkategorií - podle typu, účelu a velikosti. Velikost uvedená u jednotlivé položky znamená nejdelší rozměr kamene.

Kameny jsou vždy originálem, fotografie u jednotlivých produktů jsou tedy jen ilustrační.

Proto jsme zavedli služba "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného kamene k odsouhlasení.

Pro zjednodušení výběru kamenů je dobré napsat Vaši představu do poznámky v objednávce, popř. uvést příklad v podobě jednoho nebo více obrázků z fotogalerie na webu www.zenovazahrada.cz.

Pro výběr kamenů klikněte na jednotlivé podkategorie v Nabídce zboží - viz Menu vlevo.

Řadit podle 
Výrobce 
ODJhNTFh