... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
Náčiní

Veškeré dřevěné náčiní vyrábíme sami, a to ze dřeva nebo z bambusových tyček. Tyto výrobky jsou přírodní a nejsou ošetřeny žádným nátěrem. Jedná se tedy o ruční výrobu na základě námi navrženého designu.

Řadit podle 
Výrobce 

Zubaté hrabičky velice dobře vedou při kresbě do písku. Rozměry cca: šíře 7,5 cm, výška 2,5 cm, délka rukojeti 16 cm.
cena 139 Kč

Hrabičky "5" zubaté


Zubaté hrabičky velice dobře vedou při kresbě do písku. Rozměry cca: šířka 4,5 cm, výška 2,5 cm, délka rukojeti 16 cm.
cena 119 Kč

Hrabičky "3" zubaté


Bambusová vidlice se nejlépe hodí k vytváření kruhů na fiktivní vodní hladině. Navíc je nastavitelná v rozsahu do šířky díky posuvné části na vidlici. Délka vidlice je cca 20 cm.
cena 124 Kč

Vidlice bambusová "3"


Korekční tyčinka je nenahraditelnou pomůckou při opravách čar, které se nepovedly právě ideálně. Její dlouhá špička umožňuje opravovat linie do ztracena postupným vysouváním tyčinky z písku.
cena 2 Kč

Tyčinka korekční bambusová


Hladítko Vám pomůže uhladit písek a vytvořit hladkou rovnou plochu před další tvorbou nové kompozice. Rozměry cca: šířka 14 cm, délka včetně rukojeti 14 cm.
cena 119 Kč

Hladítko dřevěné


Široký a plochý štětec jemně zahlazuje nerovnosti písku a slouží k ometení větších ploch kamenů nebo dlažby.
cena 99 Kč

Štětec široký jemný 75 mm


Extra jemný kulatý štěteček k drobným úpravám a ometení zrnek písku z kamenů a jiných dekorací.
cena 29 Kč

Štěteček kulatý extra jemný

ZWIxNT