... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
Písek, štěrk

Základní jemný písek 0,8 mm se používá jako hlavní prvek v zenové zahrádce. Ostatní písky a štěrky jsou jen dekoračními prvky. Používají se pro znázornění koryt potoků nebo cest. Hrubější štěrk může sloužit k vytvoření břehu potoka, cest nebo obrysů jezírek. Bílý a růžový štěrk se používá zejména v moderním stylu designu. Mohou se s ním vysypávat různá pole v rámci moderní kompozice.

Řadit podle 
Výrobce 
NzVmODk0Y2