... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
Dřevěné boxy a nádoby

Dřevěné boxy a nádoby z terakoty jsou základnou pro Vaši budoucí zenovou zahrádku.

Řadit podle 
Výrobce 

Dřevěný box je vyroben v ideálních rozměrech pro zenovou zahrádku. Umožňuje dostatečný prostor pro tvorbu kompozice a zároveň je přenosný. Nožičky jsou opatřeny ochranou z pěnové hmoty. Dřevěný rám je vhodný k umístění pouze v interiéru. Podlážka boxu není voděodolná, proto je třeba v zahrádce používat pouze suché dekorace s výjimkou malé nádoby na vodu z nabídky našeho e-shopu, kterou je třeba v
cena 379 Kč

Box dřevěný černý 40x30cm


Dřevěný box je vyroben v ideálních rozměrech pro zenovou zahrádku. Umožňuje dostatečný prostor pro tvorbu kompozice a zároveň je přenosný. Nožičky jsou opatřeny ochranou pro nábytek. Dřevěný rám je vhodný k umístění pouze v interiéru. Podlážka boxu není voděodolná, proto je třeba v zahrádce používat pouze suché dekorace s výjimkou malé nádoby na vodu z nabídky našeho e-shopu, kterou je třeba v
cena 379 Kč

Box dřevěný světlý 40x30cm

ZWE5N