... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
DOPRAVA A PLATBA
DOPRAVA A PLATBA

Balík v rámci ČR:

Balík na poštu - platba předem  
110,- Kč
Dobírka       
53,- Kč

Balík bude doručen na Vámi zvolenou poštu, a to nejpozději do 2 pracovních dnů od podání zásilky. Díky SMS nebo e-mailu se dozvíte, odkdy si můžete balík na poště vyzvednout. K vyzvednutí potřebujete jen doklad totožnosti a číslo zásilky, které Vám přijde s oznámením. Lhůta pro vyzvednutí zásilky je 7 dní od oznámení, tuto lhůtu si můžete na požádání prodloužit až na 15 dní. V případě, že chcete balík doručit na jinou poštu, než která odpovídá PSČ uvedenému v objednávce, uveďte, prosím, adresu nebo přesné PSČ této pošty v poznámce u objednávky! Ne všechny pošty jsou ukládací pro balíky na poštu.

 


Balík do ruky - platba předem      
127,- Kč
Dobírka 53,- Kč

Balík bude doručen přímo do Vašich rukou nejpozději do 2 pracovních dnů od podání zásilky na poště. O doručení balíku budete informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání zásilky. V případě, že nebudete zastiženi a balík bude uložen na poště, úložní doba balíku je v tom případě pouze 7 dní. Tuto lhůtu si můžete na požádání prodloužit.


Balík na Slovensko:

Balík prioritní - na dobírku     
279,- Kč

Zásilky na Slovensko posíláme pouze na dobírku. Platba při doručení probíhá v měně Euro. Kupující musí být "fyzická osoba".


Všechny ceny dopravy jsou uváděny včetně DPH - nejsme plátci DPH.

V ceně poštovného je již obsaženo balné.


Osobní odběr zboží je zdarma a je možný i mimo provozní dobu e-shopu a o víkendu.

Podmínkou osobního odběru zboží je platba předem převodem na účet.

E-shop nemá kamennou prodejnu ani výdejní místo. Přesto je možné po předchozí domluvě s prodávajícím vyzvednout si zboží osobně v dohodnutém čase. Chceme tak maximálně vyjít vstříc těm zákazníkům, kteří bydlí v Praze a okolí, nebo těm, kteří mají cestu do Prahy, a mohou takto ušetřit za poštovné.

Předání zboží obvykle probíhá v Praze 9 nedaleko stanice metra "C" Střížkov.


MOŽNOSTI PLATBY:

- na dobírku (při doručení zásilky přepravcem),

- bankovním převodem (předem na účet prodávajícího) - kupující bude e-mailem co nejdříve vyzván k provedení převodu a bude mu zasláno číslo bankovního účtu a variabilní symbol. Pokud na zásilku spěcháte, platbu převodem nedoporučujeme kvůli zdržení převodu mezi bankami. V případě, že máte stejnou banku 0300, převod proběhne téměř okamžitě.

 

NjVlMGF