... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.
O NÁS

Tento internetový obchod vznikl na základě velkého zájmu návštěvníků webových stránek www.zenovazahrada.cz o koupi mini zenové zahrady. Někteří by si rádi vytvořili vlastní design, jiní by tuto zahrádku chtěli věnovat jako dárek svým blízkým, přátelům či kolegům.

Proto jsme otevřeli internetový obchod, kde si naši zákazníci mohou pohodlně vybírat z přehledné nabídky všech prvků potřebných k vytvoření mini zenové zahrady.

Většina nabízených prvků jsou originály - kameny, mechy, tráva a listy jsou produkty přírody, náčiní nebo můstky vyrábíme ručně.

Jedná se o zakázkovou malovýrobu, proto nejsme schopni realizovat zakázky většího rozsahu.

Našim zákazníkům garantujeme prodej našich produktů pouze v našem eshopu.

Nemáme kamennou prodejnu, ale pro větší komfort prodeje Vám nabízíme individuální přístup k možnosti výběru zboží. Vybrané zboží je možné podrobněji nafotit a poslat e-mailem k odsouhlasení (viz SLUŽBA "FOTO").


Ukázky designu mini zenových zahrad najdete v galerii na stránce

http://www.zenovazahrada.cz/galerie.html .


Všechny námi nabízené produkty jsou osobité a dostalo se jim láskyplné péče, kterou Vám takto můžeme předat.

Děkujeme Vám za Váš zájem.

 

OGJkMjlk