... FOTO ... VIDEO ...


Kameny a další přírodní produkty prodávané v našem e-shopu jsou vždy originálem, proto jsou fotografie u jednotlivých produktů jen ilustrační.

Chcete-li si předem prohlédnout vybraný produkt, použijte, prosím, službu "foto", kde nabízíme možnost zaslat Vám fotografii vybraného produktu emailem k odsouhlasení.


 

Důležité upozornění !

Na Váš e-mail zadaný v rámci dodací adresy budou zasílány důležité zprávy ohledně stavu Vaší objednávky. Ujistěte se, prosím, že náš e-mail nebude u Vás automaticky přesunut do spamového koše nebo nebude odfiltrován. Tato opatření jsou dnes ve firmách častá a několik případů jsme již zeregistrovali. V případě, že Vám z našeho e-shopu obratem nedorazí e-mail o přijetí Vaší objednávky, pište nebo volejte. Děkujeme.

 


 

Mini zenová zahrada

jako

netradiční dárek.



PLATBY V HOTOVOSTI PŘI OSOBNÍM ODBĚRU JIŽ NEJSOU MOŽNÉ !


Naše zenová zahrádka je český výrobek !


Zakoupení celé základní sady je cenově výhodnější. Navíc ke každé základní sadě obdržíte DÁREK v podobě stylové textilní podložky pod zahrádku.


On-line provozní doba:

Po - Pá  9-18 h


Osobní odběr:

Přestože nemáme kamennou prodejnu ani výdejní místo, nabízíme Vám po předchozí dohodě možnost osobního předání zboží v Praze 9 na Střížkově. Předání zboží je možné i mimo provozní dobu a o víkendu. Podmínkou je platba předem převodem na účet. Nepřijímáme platby v hotovosti.



Vítejte v našem e-shopu!

Velice náš těší Váš zájem o Mini zenovou zahrádku. V tomto obchodě Vám nabízíme vše potřebné k jejímu vytvoření.

Dřevěné náčiní a některé dekorace jako např. lampy, dřevěné můstky a dlažbu VYRÁBÍME RUČNĚ. Použitý materiál a dekorační prvky zůstávají pokud možno v přírodní podobě. Mechy a trávy jsou sušené, nevyžadují tedy žádnou péči v podobě zálivky.

Základní sada obsahuje box, písek, malé kamínky a náčiní. Další dekorační prvky z nabídky e-shopu dotvoří Vámi zvolený styl zenové zahrádky a poskytnou Vám prostor pro Vaši tvorbu. Pro inspiraci si prohlédněte návrhy designu v GALERII na stránkách http://www.zenovazahrada.cz .

Mini zenovou zahradu - Mini Zen Garden - můžete darovat svým blízkým, přátelům nebo kolegům jako netradiční dárek. Nabízíme Vám také možnost zakoupení dárkového poukazu v hodnotě od 500,- Kč.

Přejeme Vám příjemný nákup v našem e-shopu.



ukázky z GALERIE
slide /fotky21678/slider/011_rot.jpg
slide /fotky21678/slider/017_rot.jpg
slide /fotky21678/slider/031_rot.jpg
slide /fotky21678/slider/036_rot.jpg
slide /fotky21678/slider/039_rot.jpg
 
Japonská lampa je vyrobena ze světlé keramické hlíny. Je zdobena pískovým posypem, což navozuje její pískovcový vzhled. Rozměry jsou cca 4x4x5 cm (šxhxv).
cena 219 Kč

Japonská lampa



 

MThmMmNj