DOTAZY

arr3Názory a dotazy návštěvníkůZeptejte se nás na to, co Vás zajímá nebo s čím si nevíte rady, rádi Vám odpovíme :-)    ...

KONTAKTY

PRO visage - laser clinic
Budečská 1, Praha 2 - Vinohrady
rezervace: http://provisage.e-rezervace.cz
tel: +420 776 020 203
info@provisage.cz

Injekční lipolýza

 .

.

Ke krásně zpevněné postavě vám kromě cvičení může pomoci i injekční lipolýza. Jedná se o invazivní ošetření, kdy se přímo do lokálně nahromaděné tukové tkáně aplikuje účinná látka lecitin (přípravek Dermaheal LL). Jedná se o přírodní produkt získávaný ze sojových bobů a vyráběný rovněž v těle. Tato látka vyvolá štěpení tukových buněk, které jsou následně pomocí lymfatického systému přirozenou cestou vyloučeny z těla. Velkým pozitivem je i její příznivé působení na pokožku, neboť významně zjemňuje a vyrovnává její nerovnosti. Jako vedlejší účinek aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. Injekční lipolýza je podpůrný prostředek pro redukci tuku a celulitidy. 

.

.

Materiál Dermaheal LL:

.

Dermaheal LL obsahuje 3 aktivní ingredience, které dokáží štěpit tukové buňky a bezpečně je odbourat z těla ven. Každá z ingrediencí má svůj cíl, a bez sebe by efektivně nedokázaly fungovat.

.

První látkou je hydrogenovaný lecitin neboli fosfatidylcholin. Je to všeobecně známá látka, která se získává ze sójových bobů a je hlavním fosfolipidem v buněčných membránách. Jejím úkolem je čistě rozštěpení tukových buněk.

.

Po lecitinu nastupuje látka Karnitin, která je jediným fyziologickým nosičem, který dokáže přepravit mastné kyseliny (rozštěpené tuky) do mitochondrií, kde dojde k jejich spálení a přeměnu na energii.

.

Poslední látkou je speciální peptid Dekapeptid-4, který podporuje metabolismus svalů.

.

 .

.

Průběh ošetření:

.

Během lipolýzy se pomocí Vital Injectoru aplikuje látka fosfatydylcholin (neboli lecitin) přímo do nežádoucího nahromaděného tuku.

.

Vital Injector je unikátní přístroj, který umožňuje naprosto rovnoměrnou, přesně dávkovanou do hloubky mířící aplikaci účinných látek. Jedinečnost přístroje spočívá také v tom, že vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se omezuje na minimum možnost napíchnutí cévek, vznik modřinek a zvyšuje se tak bezpečnost ošetření.

.

Samotný zákrok není náročný, trvá přibližně 30 minut (dle velikosti ošetřované plochy) a není prováděn v anestezii. Po ošetření se může v oblasti vpichu objevit začervenání, otok, modřiny či svědění, avšak tyto příznaky nepřetrvávají déle než 48 hodin.

.

.

 

Použití:

.

Přípravek lze použít na podbradek, krk, tváře, stehna, hýždě, dolní a horní část břicha, kolena, ramena, ruce či záda. Je určena převážně pro partie, kde nepomáhá cvičení ani dieta.

.

.

Spotřeba materiálu:

.

Podbradek: 2 až 4 ml

Povislé paže: 4 až 6 ml

Vrchní bříško: 4 až 6 ml

Spodní bříško: 6 až 8 ml

 .

.

.

Výsledky:

.

Efekt je patrný za cca 4 týdny od aplikace. Tuk se rozpouští postupně a finální výsledek lze posoudit až za 4 týdny od ošetření. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Navíc ošetření má příznivý vliv na tvorbu kolagenu = stahující efekt kůže. 

.

Doporučuje se podstoupit 2 - 4 ošetření s odstupem 6 - 8 týdnů.

 

Mikrojehličková radiofrekvence
 .
.
Výjimečná technologie pro dokonalou pleť bez kompromisů
 .
Mikrojehličková frakční technologie kombinuje 2 efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu. Během ošetření proniká desítky velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu.
.
 .
Frakční  radiofrekvence se tak stáva vedle rejuvenačních co2 laserů nejsilnějším  nástrojem pro vyhlazení vrásek, jizev po akné či strií.
.
 ..
.
Výsledky ošetření:
.
Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že probíhající neokolagenogeneze a neoelastogeneze je proces dlouhodobý, kvalita pleti se postupně zlepšuje po dobu následujících 3-5 měsíců. Výjimečných výsledků je dosahováno při ošetření strií a jizev po akné – již po prvním ošetření dochází k jejich výrazné redukci.
.
 
.
Možnosti ošetření:
 .
- ošetření má okamžitý i dlouhodobý účinek
- mikrojehličkové elektrody stimulují kolagen a elastin
- dokonalé odstranění jemných i hlubokých vrásek již při prvním ošetření
- celkové vyhlazení a vypnutí pokožky, facelifting bez skalpelu
- redukce ochablých kontur pokožky
- redukci velikosti pórů a zlepšení celkového reliéfu pleti
- napravení jizev vzniklých v souvislosti s akné
- neuvěřitelné výsledky při redukci strií a jizev kdekoliv na těle
- zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku atd.
- redukce nadměrného pocení
 .
.
Hloubka vpichu: 0,1 - 0,4 mm
Doporučený počet ošetření:
Vzhledem k intenzivnímu efektu metody doporučujeme 2-3 sezení s odstupem 4-6 týdnů, dle intenzity zákroku. Výsledný efekt vydrží až 2 roky.
 .
 .
Kontraindikace:

.

Srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, nemoci krve, kolagenní nebo vaskulární onemocnění(cévní onemocnění, křečové žíly, záněty žil, trombóza, poruchy srážlivosti krve), onemocnění ledvin, jater, žlučníku či slinivky, astma, onkologické onemocnění, kloubní náhrady či kovové implantáty v těle, osoby s kardiostimulátorem, osoby s implantovaným el. zařízením, osoby s umělým srdcem nebo ledvinou, alergie, těhotenství a kojení, epilepsie či jiná záchvatová onemocnění, pooperační stavy, akutní virová či bakteriální onemocnění, osoby popálené nebo v procesu léčby popálenin, neoplasia, diabetes.

 

Fotonová terapie / laserová maska

 .

.

Fotonová terapie slouží pro ošetření a zkrášlení pleti. Využívá přirozených světelných vln specifických délek, které jsou prostřednictvím LED diod předávány do kůže. Studie ukazují, že světlo vstupující do těla jako proud fotonů (energie) je vstřebáváno fotoreceptory uvnitř buněk, kde způsobují biostimulaci. 

.

Různě nastavená vlnová délka pak má i specifické účinky při péči o pleť. Díky odborně stanoveným vlnovým délkám se tedy není nutné při fotonové terapii bát vedlejších účinků či poškození organismu. Také doba ozařování je pečlivě přizpůsobena typu kůže, čímž odpadají obavy z popálení či nečekaného ztmavnutí kůže.

.

Fotonová terapie lze aplikovat na různé programy ošetření. Je používána pro ošetřování poškození měkkých tkání a odstraňování kožních problémů jako jsou lišeje, opary, vředy, popáleniny a akné. Široká škála světla je obzvlášť efektivní pro obnovu a hojení přirozených buněk. Stimulací těchto činností lze bezpečně a bezbolestně redukovat škody způsobené sluncem, životním prostředím, přirozeným stárnutím a dalšími vnějšími faktory.

.

.

Ze všech světel jsou nejlépe prokazatelné účinky na problematickou pleť. Když je senzibilizace světla použita k léčbě akné, je to selektivně absorbovány do mazových žláz a pórů. Při laseru se speciálními vlnovými délkami je pleť ozářena a bakterie akné v pórech jsou poškozeny. Fotonová terapie ničí bakterie způsobující akné, tím rychleji léčí zánětlivé akné a snižuje sekreci kožního mazu a potlačuje regeneraci akné po dobu 6 až 12 měsíců.

.

Různé studie po celém světě naznačují, že fotonová terapie stimuluje krevní a lymfatický oběh, bojuje proti akné a zánětům kůže, zlepšuje buněčný metabolismus a syntézu proteinů (kolagen).

.

Funkce:

 • omezuje a předchází tvorbě vrásek
 • vyrovnává barevné odstíny pleti
 • podporuje tvorbu nových kožních buněk
 • zabraňuje tvorbě melaninového pigmentu
 • zpevňuje pokožku 
 • odstraňuje jizvy
 • bojuje proti akné a zánětům kůže

 .

Typy záření:

.

 1. Červené světlo

s vlnovou délkou 640 nm může dosáhnout dermální vrstvy pokožky a vyústit v produkci kolagenu, která redukuje vrásky a povadlou pleť. Terapie červeným světlem stimuluje cirkulaci a opravuje elastinová vlákna uvnitř tkáně tak, aby pokožka byla pevná.

.

 1. Zelené světlo

s vlnovou délkou 518nm zklidňuje citlivou pokožku, pomáhá redukovat alergie, zlepšuje funkci žlázy pokožky, pomáhá k redukci nadměrného mazu pokožky. Vhodná terapie pro citlivou či problematickou pleť s černými tečkami, růžovkou, akné atd.

.

 1. Modré světlo

s vlnovou délkou 480 nm může pomoci v případě rozšířených žilek v obličeji, posílit tkáň bílkovinných vláken a zmenšit póry. Vhodná pro stárnoucí pokožku se sklonem k vráskám. Redukuje příznaky jako je edém. Podporuje syntézu bílkovin a kolagenu, redukuje povadlou pleť a navrací ji pružnost.

.

 1. Žluté světlo

s vlnovou délkou 590nm v kombinaci se zeleným a červeným pomáhá odstranit vrásky, předčasné akné, zrychluje funkci krevního oběhu, podporuje aktivaci kožní tkáně, pomáhá k redukci nadměrného mazu u problematické pleti, redukuje černé tečky a růžovku.

Ultrazvukový lifting

 .

.

Ultrazvukový lifting - mezoterapie bez jehel představuje nejmodernější systém přenosu aktivních substancí hluboko do pokožky. Přístroj využívá fyzikální jev, ke kterému dochází v buněčných blánách a rohovité vrstvě kůže vlivem stanovených elektrických impulzů. Díky tomu dochází k vytvoření nových cest k zavedení aktivních preparátů bez nutnosti použití jehel. 

.

Redukuje mnoho kožních problémů a urychluje problémové hojení kůže. 

.

 

.

Výsledky:

.

 – Vyhlazuje vrásky a zpevňuje pokožku
 – Snižuje otoky kolem očí
 – Stimulujte krevní oběh a zvyšuje metabolismus
 – Redukuje černé tečky a pigmentaci
 – Zvyšuje absorpci produktů péče o pleť
 – Uvolňuje napjaté svaly a snižuje zánět
 – Zlepšuje rychlost toku lymfy
 – Vyvažuje hodnotu PH tkáně kůže

 .

.

Kontraindikace:

.

těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, spálená pokožka, zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku
Zvětšení a zpevnění poprsí bez skalpelu a bolesti
 
.
.
Pro všechny ženy, které jsou nespokojené a chtějí své poprsí vylepšit
 .
Toužíte po větších a pevnějších ňadrech? Nikdy to nebylo jednodušší! Pomocí moderního zařízení a tradiční letité techniky thajských masérek Vám nabízíme zatím ojedinělou službu zpevnění a zvětšení ňader. Ošetření probíhá certifikovaným přístrojem Breast LIFTING Plus.
 .
.
Jaké jsou účinky?
.
 • - dokonalé zvětšení poprsí bez skalpelu, bolesti a anestezie,
 • - poprsí bude zpevněno a zmodelováno,
 • - zpevnění ochablé svaloviny a vaziva poprsí,
 • - podpora tvorby nového kolagenu a elastinu zajistí omlazení pokožky

.

 .
Ošetření  je naprosto bezbolestné. Provádí se v klidu na lůžku za doprovodu relaxační hudby speciálními prsními aplikátory různých velikostí. Nejprve pomocí podtlakové masáže uvolníme oblast v okolí poprsí tak, aby byla více prokrvena. Poté se na přístroji naprogramují parametry ošetřovaného poprsí a pomocí aplikátorů pak probíhá pulzující podtlak vyvolávající zpevňování ochablého pojiva a prsou, čímž se podpoří jeho nová tvorba. Tímto procesem se dostává do poprsí více kyslíku a živin. Následný kladný tlak zajišťuje odtok krve a lymfy se zplodinami a odvod nadbytečné tekutiny.
 .
Zároveň se podpoří látková výměna v tkáňových buňkách a činnost enzymů, a ty začnou produkovat více kolagenu a elastinu.To jsou látky, které dodávají prsnímu podkožnímu vazivu prokazatelně více pružnosti, pevnosti a lepší držení. V krátkosti shrnuto: Poprsí bude již po první proceduře zpevněno a zmodelováno - jako po jemném liftingu.
 .
Již při první aplikaci některé klientky pozorují, že dekolt je plnější, hladší, zpevněný, pokud jsou starší i bez výrazně viditelných vrásek. Dokonce již při páté aplikaci dochází k redukci a zjemnění strií a hmatatelnému zpevnění.
 .
Po doporučeném opakování zhruba 10 aplikací se postupně dosáhne zpevnění a zvětšení prsou o jednu i více velikostí. Celým procesem dojde k celkové vitalizaci ňader, zlepšení jejich vzhledu i tvaru bez externích výplní.
.
 .
Pro koho je ošetření vhodné?
 .
- Jste neštastná, že po porodu je Vaše poprsí ochablejší.
- Hodně jste zhubla a poprsí je povislé.
- Sníte o plastické operaci, ale víte, že ji nikdy nepodstoupíte.
- Máte krásné, pevné poprsí, ale bojíte se jeho ochabnutí.
- Nemůžete ze zdravotních důvodů podstoupit operativní zákrok.
- Toužíte po krásném pevném poprsí bez silikonů.
- Chcete pozastavit čas o 5 až 8 let.
 .
.
Kontraindikace:
nedostatečná srdeční činnost, srdeční edémy, vysoký krevní tlak, akutní horečnaté a bakteriální infekce, otoky způsobené nedostatečnou činností jater nebo ledvin, žilní akutní onemocnění s trombózou nebo zánětem, zánět podkoží, nemoci kůže, plicní embolie, rakovina, epilepsie, alergické a ekzematické onemocnění, silná či bolestivá menstruace, těhotenství.
Problematická pleť / akné 
 .
.
Akné je závažný kosmetický problém pleti všech generací, nyní je však díky novým léčebným laserovým metodám elegantně řešitelný. Aplikací různých, pro dané postižení vhodných, především laserových zákroků, se stává léčba akné agresivní a především účinná. Současně léčíme postižení charakteru rozšířených pórů a mastné pleti.
.
Vyberte si nejvhodnější způsob ošetření právě pro Váš typ pokožky.
.
.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zeštíhlení pomocí radiofrekvence

.

.

Mít dokonalou postavu je vroucím přáním většiny žen. V naší klinice vám nabízíme zeštíhlení pomocí radiofrekvence, která aktivuje přirozené metabolické procesy v kůži.

.

Hitem posledních let, díky němuž se šetrně zbavíte podkožního tuku, je tzv. neinvazivní vypnutí pleti radiofrekvencí. Tato metoda je 100% šetrná. Naše klinika využívá nejvýkonnější hexagonální radiofrekvenci. Výsledkem je menší zátěž pokožky s výrazným výsledkem, který je znatelný již za několik hodin po prvním ošetření.

.

Díky patentované technologii RSS nehrozí žádné zdravotní riziko a zároveň dynamická hexagonální radiofrekvence působí kontrolovaně v hlubokých vrstvách dermy, čímž "rozpouští" podkožní tuk a zároveň napomáhá k tvorbě kolagenu, elastinu a celkově zpevňuje strukturu pokožky.

.

.

V čem spočívá tajemství radiofrekvence:

.

 • - možnost celoročního využití
 • - nezávislost na opálené pokožce
 • - minimální bolestivost - relaxační ošetření
 • - příjemný a bezpečný zákrok
 • - bez rekonvalescence a zdravotních rizik
 • - nejefektivnější metoda – viditelná již po prvním zákroku
 • - bezprostředně po ošetření se může klient/ka navrátit do běžného života

.

Pro maximální efekt doporučujeme 1 až 3 ošetření týdně, dle stavu ošetřované oblasti a potřeb zákazníka. Samotný výkon vás nijak neomezuje v dalších činnostech. Ošetření však není vhodné během těhotenství, při užívání léků na vysoký krevní tlak, rakovině, trombóze, křečových žilách, epilepsii a nemocech kůže.

.

.

Kontraindikace:

.

Srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, nemoci krve, kolagenní nebo vaskulární onemocnění(cévní onemocnění, křečové žíly, záněty žil, trombóza, poruchy srážlivosti krve), onemocnění ledvin, jater, žlučníku či slinivky, astma, onkologické onemocnění, kloubní náhrady či kovové implantáty v těle, osoby s kardiostimulátorem, osoby s implantovaným el. zařízením, osoby s umělým srdcem nebo ledvinou, alergie, těhotenství a kojení, epilepsie či jiná záchvatová onemocnění, pooperační stavy, akutní virová či bakteriální onemocnění, osoby popálené nebo v procesu léčby popálenin, neoplasia, diabetes.

 

 

Vlasová mezoterapie

 .

.

Trápí vás řídnutí vlasů? Vlasová terapie je nejefektivnější cestou, jak pomoci pokožce s jejich růstem a obnovit přirozenou hustou hřívu.

.

Příčiny ztráty vlasů:

Ztráta vlasů nebo-li alopecie trápí až polovinu populace, zhruba 60 % mužů a 30 % žen. Nejčastěji za vypadávání vlasů mohou naše geny a hormony, ale může to být způsobené věkem, stresem, nemocí a živnotním stylem.

.

Příčiny i důsledky vypadávání vlasů jsou u mužů a žen velmi rozdílné. Příčinou mužské plešatosti jsou ve většině případů geny nebo zvýšená hladina testosteronu v pokožce. 

.

U žen je ztráta vlasů nejčastěji zapříčiněna hormonálními změnami např. v období puberty, těhotenství nebo menopauzy. Ale ženské vlasy jsou obvykle daleko více namáhány. A to jak chemicky (barvení, trvalá ondulace, permanentní narovnání vlasů), tak i mechanicky (nejen žehlení, kulmování, ale nebezpečné je třeba i časté nošení vlasů stažených do copu).

.

Průběh ošetření:

Vlasová mezoterapie je mírně invazivní ošetření, při kterém aplikujeme koktejl účinných látek přímo do pokožky na hlavě. 

.

Typy aplikovaných přípravků:

1) Výtažek z kmenových buněk Dermaheal Stem C'rum HL 

.

Koncepce tohoto přípravku je založena na unikátním složení. Výtažky z kmenových buněk a obsažené růstové faktory dokážou revitalizovat vlasové váčky. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů z poškozených vlasových folikul. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve, a tím pádem výživují vlasové váčky a zlepšují celkový stav pokožky hlavy. Jedná se o nejúčinnější vlasovou mezoterapii značky Dermaheal, která působí příznivě i v případě plešatosti. 

.

- výtažek z kmenových buněk pomáhá revitalizovat vlasovou buňku

- podporuje proliferaci a diferenciaci dospělých kmenových buněk na buňky vlasů

- komplex 3 růstových faktorů a jednoho biomimetického peptidu podporuje proliferaci (množení) vlasových buněk

- pomáhá k migraci a celkové revitalizaci vlasového váčku

- obsažený Biotin ovlivňuje růst a kvalitu vlasů, zpomaluje také jejich vypadávání

.

.  

.

2) Speciální sérum Dermaheal HL

.

Dermaheal HL je produkt určený k mezoterapii vlasů. Po aplikaci této terapie budou kořínky Vašich vlasů opravdu revitalizovány. Tento přípravek je určen pro zastavení nadměrného vypadávání vlasů a obnovu růstu vlasů. Aktivní ingredience revitalizují vlasové váčky, stimulují cirkulaci krve, čímž dochází k výživě vlasových váčků, a zlepšují celkový stav pokožky hlavy.

.

- zastaví nadměrné vypadávání vlasů

- revitalizuje vlasové kořínky a pokožku hlavy

- dodá vlasovým kořínkům výživu

.

.

.

Počet ošetření vlasovou mezoterapií:

.

Tato metoda příznivě ovlivňuje vlasové cibulky, zlepšuje mikrocirkulaci krvekvalitu pokožky hlavy – důkladně ji vyživuje a hydratuje, čímž povzbuzuje růst vlasů. Vzhledem k tomu, že jde o dlouhodobý fyziologický proces, má metoda nejlepší výsledky při pravidelném opakování.  

.

Pro dosažení optimálního výsledku je obvykle třeba ošetření několikrát zopakovat. Viditelný výsledek se obvykle dostavuje za 1 až 4 měsíce. Tato doba je ale velmi individuální. Rozestup mezi ošetřeními je 7–14 dní.

 ..

.

Kontraindikace:

.

těhotenství, kožní onemocnění v místě ošetření, poruchy srážlivosti krve, rakovina

Chemický peeling nové generace

.

.

Nová generace šetrného chemického peelingu Mediderma s vícenásobným účinkem na pleť. Ošetření je vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií. 

.

Čím se liší od těch „staré generace“? Kůže se neodlupuje násilně, není podrážděná. Exfoliace nastává ve třech fázích: po třech, sedmi a deseti dnech. Retinol uzavřený v liposomech účinkuje hlouběji, je uvolňován pomaleji a je méně dráždivý.

 .

.

Průběh ošetření:

.

Nejlépe je provést sérii 4-6 zákroků, jednou za měsíc. Díky stimulaci růstových faktorů si v průběhu 4-6 měsíců při používání peelingů Mediderma můžete všimnou ztluštění epidermis, díky tomu bude Vaše tvář vypadat mladší. Při obnově tkáně stárnoucí kůže, je potřeba 40 dní pro namnožení kolagenu a elastinu. Peelingy mají lepší efekt, pokud je zkombinujeme s mikrojehličkovou radiofrekvencí nebo mezoterapií.

.

Během zákroku ucítíte jen jemné mravenčení, které během několika minut odezní. Kůže poté vypadá svěží, je rozjasněná a plná života. Peeling navrací hydrataci a správnou strukturu pokožky, zlepšuje stav mastné kůže s tendencí k akné, zabraňuje poškození slunečním zářením, a také redukuje množství hlubokých vrásek.

 .

.

1) Chemický peeling s retinolem nejnovější generace na celé spektrum kožních problémů:

.

Trendy ve světe dermatologie se mění a tvůrci peelingů se chtějí vyhnout tak silným reakcím jaké vyvolává například Yellow Peel se 4% retinolem: silné zčervenání kůže a intenzivní odlupování pokožky. Právě z toho důvodu Mediderma stvořila tři odlišné peelingy s retinolem: 3 RETISES CT Yellow Peel – kombinace tří typů retinolu„zabaleného“ do nanoliposomů, SES RETINAL Orange Peel s retinaldehydem uzavřeným  v nanoliposomech a 3 RETSIES NANOPEEL 1% Gel.

.

Navíc stejně jako jiné peelingy s retinolem, tento zákrok účinkuje na celé spektrum kožních problémů:

.

- odstraňuje pigmentace, vyrovnává tón pleti

- jizvy po akné,

- vyhlazuje, utužuje, uvolňuje, snižuje vrásky

.

.

2) DNA RECOVERY PEEL pro redukci pigmentových skvrn a opravu fotopoškození:

.

Jedná se o peeling využívající nejnovější objevy nanotechnologie, které fungují na úrovni DNA. Aktivní látky v tomto peelingu jsou uzavřeny v liposomech – lipidových váčcích přenášejících látky do nejhlubších vrstev kůže. 

.

Hlavní složka DNA Recovery Peel – Kyselina ferulová – redukuje tvorbu tymidinových dimerů až o 40%. Jsou to spoje mezi kyselinami DNA, které vznikají vlivem slunečního záření. Díky tomu kůže ošetřená DNA Recovery Peel získá svěží,mladistvý vzhled, redukují se pigmentové skvrny a vrásky budou méně viditelné. Retinol a retinaldehid účinkují proti akné a vráskám. Opravné enzymy nejen regenerují poškozené buňky, ale také je chrání před negativním vlivem opalování. 

.

 .

3) Ošetření před příležitostí pomocí dvou peelingů:

.

 • MANDELAC S MASKOU ATPSES

.

Mandlový peeling je zákrok, který má omlazující a regenerující účinek na tvář, šíji a dekolt, a to na jakémkoliv typu pokožky, i na velmi citlivé. Je určen pro osoby dbající o mladistvý a zdravý vzhled své kůže a v létě také o rovnoměrné a sametové opálení. Okamžitě rozjasní a napne kůži.

.

Zákrok na bázi kyseliny mandlové má regenerační účinek, zvyšuje hydrataci, a obnovuje kožní aktivitu. Gel používaný při léčbě podporuje metabolické procesy a produkci melaninu v buňkách a zároveň působí jako silný antioxidant, který zabraňuje degradaci kolagenu, což snižuje tvorbu vrásek. Má široké spektrum silných bioprotektivních vlastností, které brání foto-stárnutí pokožky. Činí pokožku odolnější a méně citlivou na UV záření.

.

 • FERULAC S VITAMINEM C

.

Dokonce i nevýraznou, unavenou tvář je možné rychlým způsobem rozjasnit a dodat jí mladistvý vzhled. Zákrok Ferulac s vitaminem C pokožce navrací rovnováhu, rozjasňuje ji, redukuje drobné nedokonalosti a zmenšuje vrásky.

.

Zákrok kombinuje antioxidační účinky kyseliny ferulové s vitaminem C. Jedná se o celoro ní peeling určený pro všechny typy kůže postižené foto-stárnutím. Přípravky využívané v zákroku Ferulac jsou vytvořeny za pomocí nanosomové technologie: pronikají hluboko do kůže, pomalu se uvolňují a mají delší dobu působení, což je velmi důležité v případě rychle oxidujících antioxidantů. Zákrok nezpůsobuje viditelnou exfoliaci, ale nabízí okamžitý efekt vyhlazení a rozjasnění pokožky. 

.

.

Kontraindikace:

.

Kožní onemocnění v místě ošetření, hypercitlivá či poškozená pleť a pleť s teleangiektáziemi (rozšířené žilky).

Pigmentové skvrny
k
.
.
Krásná pleť je pletí barevně komponovanou bez nežádoucích pigmentových skvrn, především na obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou. Pleť barevně vyhlazená zbavená pigmentových skvrn dostává mladistvý vzhled.
.
Vyberte si nejvhodnější způsob ošetření právě pro Váš typ pokožky:
.
.
 1. Fotorejuvenace
 2. Mikrojehličková radiofrekvence
 3. Neinvazivní radiofrekvence
 4. Diamantová mikrodermabraze
 5. Chemický peeling
 6. Enzymatický peeling
 7. Fotonová terapie / laserová maska
.

 

 

 

 
 
 
 
 

Trvalá epilace FPL

 .

.

Revoluční patentovaná technologie pulzního vysoceemitovaného xenonového výboje FPL/EP-light kombinovaná s frakční technologií užívaných u CO2 frakčních laserů, přináší vyšší účinnost ošetření a lepší výsledky oproti tradičním přístrojů IPL.

.

Technologie hard-Motion  společně s kontaktním chlazením pokožky představují průlom v oblasti zajištění pohodlí klienta při ošetření, rychlosti ošetření a efektivity výsledů. Díky homogenní distribuci frakční energie v průběhu pulsu a soustředěné frakční energii vyzařované prostřednictvím matrice proniká světlo do větší hloubky.

 .

.

Výhody:

.

- Pulsní světlo FPL/EP-light používá v každém pulzu přesnou vlnovou délku 809 nm potřebnou k účinnému odstranění chlupů (vlnová délka u IPL je 610-1200 nm)

.

- Řádově vyšší energie (až 120 J) účinně spálí chlup i chlupovou cibulku napoprvé (energie u IPL je 20 J).

.

- Nejvhodnější metoda pro absorpci melaninem.

.

- Bezpečná a vysoce efektivní metoda pro epilaci.

.

- Méně nepříjemného pocitu pálení, při ošetření cítíte pouze štípnutí.

.

- Energie je vyzařována do větší hloubky, odstranění chloupků je tak mnohem účinnější a rychlejší.

.

.

Pro maximální efekt doporučujeme cca 6 ošetření v rozestupu 3 až 4 týdnů. Ideální délka chloupků v době ošetření je 1 až 2 mm, tzn. se asi 2 dny předem oholit. 

.

Kontraindikace:

.

těhotenství, kojení – dokud miminko není na příkrmech, užívání léků způsobujících fotocitlivost, dlouhodobá expozice slunci nebo umělé opalování (solárium), zánětlivé procesy v kůži v místě zákroku, poruchy krvácení, fotodermatóza, herpex simplex, epilepsie, rakovina, či jizva po karcinomu, vysoký krevní tlak, kardiostimulátor, cukrovka.

.

.


 

Piercing rollerová mezoterapie

 .

Při léčbě se používá kombinace účinných sér s titanovými mikrojehlami. Účinné látky jsou vpravovány do střední vrsty kůže, dochází k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. Jedná se o minimálně invazivní proceduru, která pomocí aktivních látek efektivně startuje regeneraci a obnovu unavené pleti. Mezoterapií  lze ošetřovat vrásky, akné, jizvy a jizvy po popáleninách.

.

.

Výsledky:

.

- radikálně zvyšuje absorpci sér či krémů

- napomáhá sjednocení strukturálních a barevných nepravidelností pleti

- podporuje vyhlazení vrásek, drobných rýh

- zlepšuje zahlazení jizev, speciálně po akné

- minimální nebo žádná doba na zotavení

- minimální nebo žádná doba na zotavení

- každá titanová jehla je pozlacená z důvodu vyšší sterility a antibakteriálního účinku

- vhodné pro všechny typy pleti

.

.

.

Jak Piercing rollerová metoda funguje?

.

provádí se drobné vpichy titanovými mikrojehličkami

- ty se stanou transportním tunelem pro účinné látky

- aplikujeme sérum s kmenovými buňkami či kyselinou hyaluronovu dle potřeb pleti

- přispívá k maximální remodelaci kolagenu

Frakční mikrojehličková radiofrekvence
 .
.
Výjimečná technologie pro dokonalou pokožku bez kompromisů
.
 
Mikrojehličková frakční technologie kombinuje 2 efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu. Během ošetření proniká desítky velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu.
.
 
Frakční  radiofrekvence se tak stáva vedle rejuvenačních co2 laserů nejsilnějším  nástrojem pro vyhlazení vrásek, jizev po akné či strií.
.
 
Výsledky ošetření:
.
Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že probíhající neokolagenogeneze a neoelastogeneze je proces dlouhodobý, kvalita pleti se postupně zlepšuje po dobu následujících 3-5 měsíců. Výjimečných výsledků je dosahováno při ošetření strií a jizev po akné – již po prvním ošetření dochází k jejich výrazné redukci.
.
.
.
Možnosti ošetření:
.
 
- ošetření má okamžitý i dlouhodobý účinek
- mikrojehličkové elektrody stimulují kolagen a elastin
- dokonalé odstranění jemných i hlubokých vrásek již při prvním ošetření
- celkové vyhlazení a vypnutí pokožky, facelifting bez skalpelu
- redukce ochablých kontur pokožky
- redukci velikosti pórů a zlepšení celkového reliéfu pleti
- napravení jizev vzniklých v souvislosti s akné
- neuvěřitelné výsledky při redukci strií a jizev kdekoliv na těle
- zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku atd.
- redukce nadměrného pocení
.
 .
.
.
Doporučený počet ošetření:
.
Vzhledem k intenzivnímu efektu metody doporučujeme 2-3 sezení s odstupem 4-6 týdnů, dle intenzity zákroku. Výsledný efekt vydrží až 2 roky.
 .
.
 
Kontraindikace:

.

Srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, nemoci krve, kolagenní nebo vaskulární onemocnění(cévní onemocnění, křečové žíly, záněty žil, trombóza, poruchy srážlivosti krve), onemocnění ledvin, jater, žlučníku či slinivky, astma, onkologické onemocnění, kloubní náhrady či kovové implantáty v těle, osoby s kardiostimulátorem, osoby s implantovaným el. zařízením, osoby s umělým srdcem nebo ledvinou, alergie, těhotenství a kojení, epilepsie či jiná záchvatová onemocnění, pooperační stavy, akutní virová či bakteriální onemocnění, osoby popálené nebo v procesu léčby popálenin, neoplasia, diabetes.

Bezbolestná liposukce

 .

.

Existuje mnoho metod pro redukci tuku a tvarování postavy. V naší klinice nabízíme pouze vyzkoušené procedury, které kombinujeme dle typu postavy a potřeb klienta. 

 .

V nabídce máme tyto zákroky:

.

.

1) VelaShape - bezbolestná nasávací liposukce

.

VelaShape je v současné době nejmodernější technologie, která spojuje účinek radiofrekvenčního a infračerveného záření s mechanickou vakuovou masáží. Narušuje buněčné membrány tukových buněk a uvolňuje jejich obsah, aby je mohl lymfatický systém přirozeně odplavit z těla ven. Dokáže zredukovat celulitidu a vytvarovat problémové partie Vašeho těla. Také stahuje kolagenová vlákna a stimuluje tvorbu nových, tudíž přispívá k vypnutí pokožky a vylepšení textury kůže. To vše bez bolesti a bez viditelného zásahu.

.

.

.

2) Radiofrekvenční liposukce

.

Radiofrekvenční bezbolestná liposukce je 100% šetrná metoda. Naše klinika využívá nejvýkonnější hexagonální radiofrekvenci. Výsledkem je menší zátěž pokožky s výrazným výsledkem, který je znatelný již za několik hodin po prvním ošetření. Díky patentované technologii RSS nehrozí žádné zdravotní riziko a zároveň dynamická hexagonální radiofrekvence působí kontrolovaně v hlubokých vrstvách dermy, čímž "rozpouští" podkožní tuk a zároveň napomáhá k tvorbě kolagenu, elastinu a celkově zpevňuje strukturu pokožky.

.

.

.

3) Ultrazvuková liposukce HIFU

.

HIFU ultrazvuková liposukce dokáže neinvazivně a bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit jakoukoliv hloubku tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů. Tyto body pak bezprostředně po aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s tvorbou nového kolagenu - proteinu zodpovědného za pevnost kůže a její mladistvý vzhledTato proliferační fáze následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.

.

.

.

4) Kryolipolýza - liposukce zmražením

.

Kryolipolýza je v současnosti jednou z nejefektivnějších metod k odbourání podkožního tuku a formování postavy. Jedná se o neinvazivní zákrok, při kterém nedochází k mechanickému zásahu do těla. Principem kryolipolýzy je řízené zmrazení tukových buněk a jejich přirozené odplavení lymfatickým systémem. Kryolipolýza je maximálně efektivní, bezpečný a tělu přirozený zákrok bez vedlejších účinků. 

.

.

.

5) Laserová lipolýza

.

Laserová lipolýza je neinvazivní metoda, která spočívá v emulgaci tuku uvnitř buňek. Zkapalněný tuk zevnitř buňky odchází dočasným průchodem (pórem) vytvořeným v buněčné membráně vně buňky do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden k zpracování v játrech a částečně vyloučen močí. Tento proces má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích.

.

.

.

6) Injekční lipolýza

.

Ke krásně zpevněné postavě vám kromě cvičení může pomoci i injekční lipolýza. Jedná se o invazivní ošetření, kdy se přímo do lokálně nahromaděné tukové tkáně aplikuje účinná látka lecitin (přípravek Dermaheal LL). Jedná se o přírodní produkt získávaný ze sojových bobů a vyráběný rovněž v těle. Tato látka vyvolá štěpení tukových buněk, které jsou následně pomocí lymfatického systému přirozenou cestou vyloučeny z těla. Velkým pozitivem je i její příznivé působení na pokožku, neboť významně zjemňuje a vyrovnává její nerovnosti. Jako vedlejší účinek aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu v pokožce. Injekční lipolýza je podpůrný prostředek pro redukci tuku a celulitidy. 

.

Skinbooster

.

Skinbooster je jedna z nejefektivnějších metod omlazení, projasnění a intenzivní hydratace unavené a suché pleti. Skinbooster je unikátní v několika směrech. Hydratace probíhá zesíťovanou (zahuštěnou) kyselinou hyaluronovou, která je odolnější vůči lidské hyaluronidáze, a tím má v tkáni delší životnost. Na rozdíl od jiných metod pleť hydratuje hloubkově a zevnitř, velmi dobře však působí i jako anti aging technika. Je ideální k osvěžení pokožky unavené klimatizací, sluněním či agresivním počasím.

.v

Skinbooster je ideální metodou pro dehydratovanou suchou pleť, která ztrácí svou pružnost. Je tedy vhodná nejen pro ty, kteří na sobě pozorují  známky stárnutí, ale i pro mladé lidi, jejichž pleť je zjevně dehydratovaná. Zákrok je možné absolvovat celoročně. 

.

.

Výhody ošetření Skinbooster:

.

 • jedna z nejefektivnějších metod omlazení a intenzivní hydratace unavené a suché pleti
 • na rozdíl od jiných metod hydratuje pleť hloubkově a zevnitř
 • stimuluje tvorbu kolagenu a omezuje tvorbu vrásek
 • je ideální k osvěžení pokožky unavené sluněním, klimatizací či jinak agresivním počasím.
 • po dobu 6 až 8 měsíců viditelně omlazuje, zpevňuje a hydratuje pleť

.

.

Kdy je vhodné podstoupit ošetření Skinbooster?

.

Toto ošetření je vhodné celoročně, zejména na unavenou a suchou pokožku. Ideálním pomocníkem je ošetření metodou Skinbooster v letním a podzimním období, kdy je pleť vysušená a vlivem UV záření působí unaveněji, má tendenci se vrásnit a měnit barevný tonus. Díky kyselině hyaluronové dostává pokožka hydratační šok, v jehož důsledku se na pohled omlazuje. Proto je Skinbooster mimo jiné i vynikající anti-aging technikou. Zvláště v oblastech, kde je celý povrch kůže pokryt jemnými vráskami, dochází k viditelnému omlazení.  

.

.

Jak probíhá ošetření Skinbooster?

.

Ošetření metodou Skinbooster spočívá v hloubkové aplikaci zasíťované kyseliny hyaluronové pomocí ultratenkých jehliček. Typ jejího zasíťování mimo jiné určuje, kolik vody na sebe bude vázat. Přípravky s různým zasíťováním této kyseliny pak nacházejí nejrůznější využití v medicíně a využívá je právě i estetická dermatologie.

.

.

Jak se toto ošetření liší od běžné aplikace kyseliny hyaluronové?

.

Výhodou této metody je skutečnost, že dokáže aplikovat kyselinu hyaluronovou zcela rovnoměrně a v absolutně přesných dávkách, což by se i při sebepečlivější aplikaci rukou nikdy nepodařilo. Podle nastavení parametrů se počet vpichů pohybuje mezi 500-900 na jeden mililitr aplikovaného materiálu. To logicky umožní neporovnatelně preciznější rozložení materiálu a tak i neporovnatelně dokonalejší efekt. Současně vůbec nevznikají nerovnoměrné bouličky, které vznikají při vpichování ručně,právě pro to, že není takřka možné pří desítkách vpichů rukou zvolit naprosto ideálně stejnou hloubku i dávku materiálu.

.


Jaké jsou účinky kyseliny hyaluronové?

.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní, což přináší řadu výhod, především to, že nealergizuje. Jak stárneme, postupně ubývá a dochází k dehydrataci pokožky, která je příčinou jejího blednutí a tvorbě vrásek. Má také antioxidační účinky a pravidelné dodávání této kyseliny je velmi důležité pro zdraví pleti a mladistvý vzhled, dále pro celkovou schopnost hojení ran, jizev a celkovou regeneraci pokožky.

Typ jejího zasíťování mimo jiné určuje, kolik vody na sebe bude vázat. Přípravky s různým zasíťováním této kyseliny pak nacházejí nejrůznější využití v medicíně a využívá je právě i estetická dermatologie.

.

.

Pro koho je ošetření vhodné?

.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti a určeno pro ženy i muže jakékoliv věkové kategorie. Jako prevence se doporučuje od 25. roku. Pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti není limitovaná věková hranice.

.

.

Průběh ošetření Skinbooster:

.

Samotnému zákroku předchází aplikace znecitlivujícího krému, který z ošetření učiní bezbolestnou záležitost. Hlavice speciálního přístroje vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku, takže se materiál dostane do přesné hloubky. Přístroj má technicky dokonalý a perfektně řiditelný systém, zasíťovaná kyselina hyaluronová je tak aplikována v přesně určeném množství, do přesně zvolené hloubky kůže. Pokožka je ošetřena naprosto rovnoměrným rozprostřením účinné látky po celé ploše. Dosud neexistovala metoda, která by tak precizně dosáhla plošné hydratace.

.

.

Péče po zákroku:

.

Bezprostředně po ošetření není třeba dodržovat žádná náročná opatření, prakticky okamžitě se dá vrátit do běžného životního režimu. Řada lidí se obává, že v prvních hodinách po ošetření budou viditelné vpichy, samozřejmě je to individuální, ale většinou tomu tak nebývá. Jehličky jsou natolik tenké, že vpichy mizí prakticky okamžitě. Rizikové, co se týče viditelnosti vpichů, bývá ošetření v oblasti ústních koutků a v okolí očí, kdy se v tenké kůži může zasáhnout jemná kapilára a vzniku modřinky není možné předejít. V prvních hodinách po ošetření je nutné vyvarovat se sálavého tepla, návštěvy solária nebo sauny a vyhnout se také masážím obličeje. Pokud je pleť lehce zarůžovělá, je možné na ni nanést šetrný make-up. S ohledem na vznik velmi drobných modřinek a případně otoku v oblasti ošetření doporučujeme naplánovat celý zákrok tak, aby vám modřinky nepůsobily společenské obtíže. Jedná se o dva až tři dny, než tyto modřinky zmizí.

.

.

Výsledky ošetření Skinbooster:

.

Již po prvním ošetření vidíte v aplikované oblasti hezký hydratační efekt, pleť je svěží a mladistvá, na pohmat je pevnější a pružnější. Výsledek přetrvá devět měsíců až rok, v závislosti na typu pleti, celkovém stavu kůže, ale i životosprávě pacienta. V každém případě je možné ošetření metodou Skinbooster kdykoliv opakovat. 

.

.

Kontraindikace:

.

Ačkoliv je metoda Skinbooster velice bezpečná, má několik kontraindikací. Jedná se o těhotenství a kojení, autoimunitní onemocnění, infekci a atopickém ekzému v oblasti aplikace nebo pokud se na kůži vyskytuje opar. Přibližně týden před ošetřením doporučujeme vysadit léky zvyšující krvácení a protizánětlivé léky. Také je třeba vyvarovat se zvyšování dávek vitaminu C.

.

.

 

Laserová lipolýza
.
.
Nová revoluční neinvazivní metoda odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy za použití nejvýkonnějšího nízkoúrovňového Lipo Laseru SlimMax. Při jednom ošetření využíváme 5 aplikátorů s celkem 32 japonskými laserovými diodami. Odstraníme tak tuk ze 2 až 3 partií najednou.
.
Využívá paměťového efektu, buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům v celém těle. 
.
.
.......
Princip této zcela neinvazivní metody z USA spočívá v emulgaci (zkapalnění) tuku uvnitř buňek. Zkapalněný tuk zevnitř buňky odchází dočasným průchodem (pórem) vytvořeným v buněčné membráně vně buňky do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden k zpracování v játrech a částečně vyloučen močí. Tento proces má za následek, že miliony tukových buněk se stávají menšími, což se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích.
 .
.
 .
Výhody laserové lipolýzy:
- ošetření je naprosto bezbolestné a bezpečné
- ihned viditelné fantastické účinky
- průměrný úbytek byl u pacientů až 9 cm za 6 sezení
- procedura je vhodná i pro muže
 .
.
.
Oblasti využití:
.
- lokální tuk na problematických partiích
- celulitida
- tvarování postavy
- remodelace postavy
.
.
.
Jak laserová metoda funguje?
 .
Technologie využívá nízko-úrovňového neboli studeného laseru, jenž emulguje tuk uvnitř buněk. Účinkuje na bi-lipidovou membránu v tukové buňce, přes kterou se tuk prostoupí ven do mezibuněčného prostoru, kde se lymfatickým systémem odplaví z těla ven. Ošetření je příjemné, relaxační.
 .
Ve dnech kolem ošetření je nutné dbát na zvýšený pitný režim!
Celková doba 1 ošetření trvá 20 - 30 min.
 .
.
.
Kontraindikace:
 .
Těhotenství a kojení, porucha integrity kůže v ošetřované lokalitě, vážnější porucha imunity, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, rakovina, nedávné kolagenové výplně, kovové implantáty v těle, koloidní jizvy, trvalé léčby, chladová alergie.
 .
Samotný výkon vás nijak neomezuje v dalších činnostech.
 
Diamantová mikrodermabraze
 
.
.
Restartujte pleť do nového života!
.
 
Čas od času je vhodné, aby tuto metodu využil každý, kdo skutečně dbá na zdraví a nekompromisní vzhled, neboť na povrchu kůže se neustále hromadí pot, mastnota, prach, zrohovatělá kůže a nečistoty.
 .
Neinvazivní metoda omlazení pletí a čištění pokožky je absolutně bezbolestná, zanechává mnohem menší viditelnost pórů, zmírňuje zánět, vyrovnává barvu a strukturu pleti a celkově prospívá pokožce, pokud jde o zlepšení stavu a kvality.
.
.
.
Ošetření má minimum omezení, ať už se jedná o věk nebo o roční období. Při tomto jedinečném způsobu omlazení již není třeba pokožku napařovat a je možné takto ošetřit libovolný druh pleti včetně suché a citlivé pokožky nebo pleti náchylné ke zčervenání.
 .
.
Hluboké a komplexní působení přípravků, prodloužený zahřívací účinek bez nadměrného zatížení cév, nezbytná antisepse a hydratačně regenerační komplex – to jsou důležité body omlazující procedury, která zdokonaluje a zkrášluje pokožku bezprostředně po aplikaci.
.
.

Efekt je navíc dlouhodobý a Vaše pleť tak vypadá čistě, svěže a odpočatě. Při běžném čištění tomu bývá často naopak - pokožka působí mnohdy vyčerpaně.

.

.

Co je to dermabraze?

.

Dermabraze – je mechanické odstranění vrchní vrstvy kůže, nebo jinými slovy řečeno – mechanické obroušení kůže. Je to mechanický peeling obličeje, při němž je horní vrstva pokožky odstraněna a místo ní se objeví nová pleť plná života. Dermoabrazí lze odstranit rozličné vrásky v obličeji včetně vrásek mimických. Pleť je po ní hladká a barevně sjednocená bez viditelných žilek. Tento postup je nezřídka využíván i při korekci jizev a vrozených defektů kůže (například u pigmentových skvrn). Tato metoda vykazuje dobré výsledky i při odstraňování tetování.

.
 .
.
Výsledky ošetření:
.
- redukce strií a jizev
- posílení vrchní vrstvy epidermis
- projasnění tónu pleti
- čištění ucpaných pórů a černých teček
- redukce pigmentových skvrn
- redukce akné a postakné (včetně jizev po akné)
.
.

Kontraindikace:

.

akutní zánět, kardiovaskulární onemocnění, diabetes, onemocnění ledvin, alergické reakce, krvácení. Absolutní kontraindikací je predispozice ke keloidním jizvám a vředům, specificky pak sklony k výrazné pigmentaci, tmavá pleť. Rosacea, dermatóza v aktivní fázi, hnisavá kožní infekce, herpes, chronické dermatózy ve zhoršeném stavu, tuberkulóza, velké množství rozšířených žilek (na existující je lepší použít laser, který cévky zataví a zbylé jizvičky mohou být vybroušeny pomocí mikrodermabraze), dispozice k tvorbě keloidních jizev.

VELASHAPE - bezbolestná nasávací liposukce

.

.

VelaShape je v současné době nejmodernější technologie, která spojuje účinek radiofrekvenčního a infračerveného záření s mechanickou vakuovou masáží. Narušuje buněčné membrány tukových buněk a uvolňuje jejich obsah, aby je mohl lymfatický systém přirozeně odplavit z těla ven. Dokáže zredukovat celulitidu a vytvarovat problémové partie Vašeho těla. Také stahuje kolagenová vlákna a stimuluje tvorbu nových, tudíž přispívá k vypnutí pokožky a vylepšení textury kůže. To vše bez bolesti a bez viditelného zásahu.

.

.

Výsledky:

.

 • - jedna z nejpokročilejších technologií na ošetření proti tuku, povislé kůži, striím a celulitidě
 • - podobný účinkům LPG - VelaShape však navíc využívá infračerveného světla a radiofrekvence
 • - procedura vhodná na mnohé tělesné partie a pro všechny typy kůže
 • - výsledkem je rozpad tukových buněk a zmenšení obvodu až o 7 cm
 • - okamžitě znatelné, výrazné a dlouhotrvající výsledky
 • - bezbolestná, příjemná, a přitom efektivní procedura
 • - časově nenáročná metoda, bez rekonvalescence
 • - populární portál americanhealthandbeauty.com označil VelaShap za nejžádanější proceduru

.

.

Princip působení VelaShape:

.

Kombinace infračerveného světla a radiofrekvence způsobuje prohřátí tkáně a zvyšuje přívod kyslíku do buněk. Vakuum a speciálně navržené masážní válečky (podobné LPG) masírují tkáň a umožňují lepší průnik energie do tkáně. Výsledkem je rozpad tukových buněk - lipolýza, zlepšení lymfatického prokrvení, redukce celulitidy a objemu tkáně. V mezinárodní multicentrické lékařské studii až 85% ošetřovaných oblastí vykazovalo zmenšení obvodu od 1 do 7 cm.

.

Nejefektivněší je na léčbu těchto oblastí: zadní stehna, hýždě, vnější stehna a boky, přední plocha stehen, vnitřní stehna, boky "madla lásky", břicho, kolena a podbradek.

.

Viditelné výsledky vás nadchnou již po čtyřech ošetření. Jednotlivé aplikace se provádějí s odstupem jednoho týdne, jsou bezbolestné a můžete si na ně odskočit i v průběhu polední pauzy. Délka aplikace je 15-45 minut dle rozsahu ošetřované zóny.

.

Na každé další ošetření se budete těšit! Nejen, že se jedná o příjemnou hřejivou masáž, ale po každé aplikaci jsou patrná zlepšení stavu pokožky i měřitelné výsledky úbytku centimetrů. Struktura ošetřované zóny se postupně mění, pokožka se vyhladí a vypne, navrátí se elasticita a radikálně se zredukuje celulitida.

.

.

Kontraindikace:

.

Srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, nemoci krve, kolagenní nebo vaskulární onemocnění(cévní onemocnění, křečové žíly, záněty žil, trombóza, poruchy srážlivosti krve), onemocnění ledvin, jater, žlučníku či slinivky, astma, onkologické onemocnění, kloubní náhrady či kovové implantáty v těle, osoby s kardiostimulátorem, osoby s implantovaným el. zařízením, osoby s umělým srdcem nebo ledvinou, alergie, těhotenství a kojení, epilepsie či jiná záchvatová onemocnění, pooperační stavy, akutní virová či bakteriální onemocnění, osoby popálené nebo v procesu léčby popálenin, neoplasia, diabetes.

.

.

Přístrojová lymfatická masáž v kalhotách
 .
.
Profesionální lymfodrenážní masážní systém je léčebný systém využívající tlaku vzduchu pro opakované roztahování a smršťování speciálních návleků. Terapie pomocí tlaku vzduchu se označuje jako lymfodrenáž. Při výrobě tohoto přístroje byly použity nejmodernější technologie a materiály.
.
 .
Lymfodrenážní kalhoty podporují oběh krve a lymfy v oslabených, zraněných nebo namáhaných částech rukou a nohou. Lymfodrenáž dále také zabraňuje ucpávání žil a srážení krve. Opakovaným působením na svalové tkáně díky neustálému nafukování a smršťování masážních polštářů dochází k uvolňování napětí ve svalech, odstraňování bolesti svalů nebo léčbě nejrůznějších otoků a bolestí rukou a nohou. Dochází také k sprváné obnově činnosti svalů po nejrůznějších zraněních či v důsledku působení stárnutí.
.
.
.......
Lymfadrenážní systém účinně pomáhá také při nejrůznějších příznacích spojených s nesprávnou funkcí oběhového systému, jako jsou studené ruce nebo nohy, bolest svalů (zvláště v oblasti ramen) nebo například ztráta paměti. Léčebná metoda lymfodrenáže pomáhá také při léčbě řady závažných onemocnění nebo jejich příznaků, jako je diabetes, vysoký krevní tlak, některé srdeční choroby nebo impotence.
 .
.
.
Oblasti využití:
.
 • - Příznaky lymfatických otoků
 • - Lymfatický infarkt
 • - Svalové a lymafické křeče
 • - Chronická onemocnění žil
 • - Pomáhá odstraňovat tukové buňky
 • - Revmatická artritida
 • - Podporuje činnost střev, působí proti zácpě
 • - Zlepěuje krevní oběh v končetinách – problém studených rukou a nohou
 • - Vyrovnává krevní tlak
 • - Choroby spojené s krevním oběhem
 • - Působí proti stáří, slabosti, únavě, nespavosti
 • - Zajišťuje pružnou kůži a zdravější organismus
 • - Působí proti tvorbě sraženin krve
 • - Prevence a léčba zvětšených žil
 .
.
.
Kontraindikace:
.
těhotenství, kojenírakovinu, akutní záněty, virové a bakteriální infekce, glaukom - zelený zákal, vysoký oční tlak, srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, zvýšená činnost štítné žlázy, vážné onemocnění jater či ledvin, astma bronchiální, varixy (křečové žíly)
 .
Upozornění: První použití tohoto přístroje konzultujte se svým lékařem!
 
l
l

Jsme estetické centrum zaměřující se na přístrojová ošetření. Za prioritní cíl si klademe naprostou spokojenost svých klientů, kteří jsou opečováváni v luxusních prostorách v centru Prahy.

 

Naprostou samozřejmostí je používání špičkových materiálů a nejmodernějších přístrojů, stejně jako individuální péče o každého našeho klienta.

.

Velmi rádi Vás u nás přivítáme a přesvědčíme Vás, že investice do sebe sama je mnohdy investicí nejlepší. Věříme, že s péčí v naší klinice budete velmi spokojen/a.

.

 

 

Celotělová přístrojová lymfatická masáž

 .
.
Celotělová přístrojová lymfodrenáž je léčebný systém využívající tlaku vzduchu pro opakované roztahování a smršťování speciálních návleků. Tuto lymfatickou masáž můžeme doporučit lidem s pravidelnou nadměrnou zátěží dolních končetin, zejména při dlouhém stání či při sedavém zaměstnání. V těchto případech dochází k nadměrnému zatěžování lymfatického systému. Tento druh masáže se doporučuje při léčbě otoků a také ke zlepšení stavu pokožky. Lymfatická masáž pomůže všem, kdo mají unavené a oteklé nohy. Je také velmi vhodným doplňkem před plastickými operacemi a po nich a také po liposukcích.
.
 .
Kromě výše uvedeného je lymfodrenáž také díky své schopnosti vyplavovat z těla toxiny dopuručována především jako prevence a léčba celulitidy. Nepopulární pomerančová kůže vzniká především usazováním odpadních látek, tuku a vody v podkoží. Pomocí speciální lymfatické masáže je možné lymfu aktivovat, dosáhnout vyplavení škodlivin z těla a tak zlepšit kvalitu a stav pokožky.
.
..
Opakovaným působením na svalové tkáně díky neustálému nafukování a smršťování masážních polštářů dochází k uvolňování napětí ve svalech, odstraňování bolesti svalů nebo léčbě nejrůznějších otoků a bolestí rukou a nohou. Dochází také ke sprváné obnově činnosti svalů po nejrůznějších zraněních či v důsledku působení stárnutí.
.
.. 
Lymfodrenážní systém účinně pomáhá také při nejrůznějších příznacích spojených s nesprávnou funkcí oběhového systému, jako jsou studené ruce nebo nohy, bolest svalů (zvláště v oblasti ramen) nebo například ztráta paměti. Léčebná metoda lymfodrenáže pomáhá také při léčbě řady závažných onemocnění nebo jejich příznaků, jako je diabetes, vysoký krevní tlak, některé srdeční choroby nebo impotence.
 .
 
Výsledky:
 .
 • celková detoxikace organismu
 • zmenšení otoků dolních končetin
 • zlepšení stavu celulitidy
 • redukce objemu tukových buněk
 • zmírnění bolesti nohou
 • zlepšení imunity organismu
 • zpomalení stárnutí kůže a prevence vrásek
 • zmírňuje svalové a lymfatické křeče
 • podporuje činnost sřev, působí proti zácpě
 • zlepšuje krevní oběh v končetínách - problém studených rukou a nohou
 • vyrobná krevní tlak
 • působí proti slabosti, únavě a nespavosti
 • prevence a léčba zvětšených žil
 .
.
Kontraindikace:
.

těhotenství, kojení, rakovinu, akutní záněty, virové a bakteriální infekce, glaukom - zelený zákal, vysoký oční tlak, srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, zvýšená činnost štítné žlázy, vážné onemocnění jater či ledvin, astma bronchiální, varixy (křečové žíly)
 .
Upozornění: První použití tohoto přístroje konzultujte se svým lékařem!
 

 

 

REZERVAČNÍ SYSTÉM

.

.

Vítejte v rezervačním systému kliniky PRO visage. Jakmile se zaregistrujete, můžete plně využívat výhod tohoto systému.

.

Zde je návod pro vytvoření Vaší rezervace:

.

1) Klikněte na políčko "REGISTROVAT SE" v levém horním rohu a zaregistrujte se dle daných pokynů, poté se na přihlašovacích údajích, které Vám došly do Vašeho emailu, přihlaste. V případě, že by Vám do e-mailu informace nebyly doručeny, zkontrolujte schránku s hromadnými e-maily a případně nás kontaktujte na e-mailu info@provisage.cz.

.

2) Vyberte den, kdy chcete proceduru absolvovat. Poté zvolte správný řádek (každý řádek značí jinou místnost) - na každém řádku jsou vypsány procedury, které se v dané místnosti provádějí. 

.

Zde je pro informaci rozpis procedur, které se v dané místnosti provádějí (každý řádek = jiná místnost)

.

1. řádek: Celotělová lymfodrenáž, Laserová lipolýza, Hubnoucí balíček, Zpevnění poprsí

.

2. řádek: Epilace diodovým laserem, Fotorejuvenace, Kryolipolýza, Rázová vlna, VelaShape

.

3. řádek: Epilace FPL, Fotorejuvenace

.

4. řádek: Omlazující zákroky (Mikrojehličková radiofrekvence, Vital Injector, Skin Booster, HIFU Ultherapy, Aplikace kyseliny hyaluronové, Radiofrekvenční lifting, Ultrazvukový lifting, Neinvazivní lifting očních víček, Injekční lifting okolí rtů, Mezoterapie), Ultrazvuková špachtle, Diamantová mikrodermabraze, Injekční lipolýza, Vlasová mezoterapie, Zpevnění poprsí

.

3) Při výběru času prosíme klikejte na bíle zbarvené políčko, které značí neobsazené místo (1 políčko = 30 minut ošetření).

.

4) Poté se Vám zobrazí tabulka, kde kliknete na požadovaný druh ošetření. Pokud Vám Vámi požadované ošetření nelze označit (zbarveno šedou barvou), je na ošetření buď malý časový prostor nebo je třeba označit jiný řádek (= jinou místnost).

.

5) Způsob platby – v případě, že využíváte slevový poukaz, zadejte jeho kód, či originální číslo do poznámky.

.

6) Nyní je rezervace hotová a na Váš e-mail Vám přišla potvrzovací zpráva o úspěšném dokončení rezervace s datem, časem a typem rezervace.

.

7) Termín ošetření lze do 24 hodin před začátkem ošetření kdykoliv upravit či zrušit.

.

8) Na ošetření prosíme docházejte alespoň 5–10 minut před začátkem samotné rezervace.

.

9) Pokud se klient na proceduru nedostaví a ani alespoň 24 hodin dopředu rezervaci nezruší (v systému, sms zprávou nebo přes e-mail), jakákoli předplatba daného ošetření či voucher propadá. Pokud se tak bude opakovat 3× za sebou všechny dopředu objednané procedury budou systémem automaticky smazány.

.

10) Prosím hlídejte si platnost svých voucherů a účtenek. V případě, že nestíháte svůj kupon či účtenku využít v době platnosti, obraťte se na nás před koncem platnosti prostřednictvím e-mailu (info@provisage.cz) a my Vám platnost rádi prodloužíme. Propadlé kupony a účtenky Vám nebudou akceptovány.

.

11) Pokud vlastníte na proceduru dárkový kupon či slevový voucher, je nutné jej mít s sebou na ošetření v tištěné či elektronické podobě. Zadání čísla kuponu do systému není dostačující. Děkujeme za pochopení.

.

12) Při jakémkoliv problému/dotazu se obracejte na email info@provisage.cz a vše s Vámi rádi dořešíme.

.

.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme příjemný den, tým PRO visage

e-mail: info@provisage.cz

tel.: +420 776 020 203

.

Enzymatický peeling

.

.

Viditelné zlepšení vzhledu pokožky a její struktury.

.

Nové inovativní složení spojující enzymatický peeling a ovocné AHA kyseliny v jeden produkt. 

.

Jemný fluidní peeling 2 v 1, kombinující primární enzymatické exfoliační složky (papája, ananas) a nízkou koncentraci AHA kyselin - jablečná a mléčná (obsah kyseliny max. 1%). V rámci použití tohoto peelingu nedochází k výraznému olupování a není tedy nutná žádná rekonvalescence.

.

Enzymatický peeling pomocí enzymů odstraňuje z pleti přebytečný maz, zrohovatělé buňky a kožní nečistoty. Je vhodný pro intenzivní a přitom šetrné hloubkové čištění pleti.

.

Enzymatický peeling využívá biologickou sílu enzymů a docílí tak obzvláště šetrného efektu bez brusných částeček.

.

Výhody: 

Jemná forma peelingu, kterou lze použít u všech typů pokožky.  Redukuje akné a sjednocuje tón pokožky. Snižuje riziko kožní reakce

.

Výsledný efekt:

Peeling má rozjasňující, protizánětlivé, čistící a hydratační účinky. Pleť bude očištěná a vyhlazená.

.

Kontraindikace:

Kožní onemocnění v místě ošetření, hypercitlivá či poškozená pleť a pleť s teleangiektáziemi (rozšířené žilky).

 

Radiofrekvence - hloubkové vyživení a vypnutí pleti

.

.

Bezbolestné omlazení pleti - Face lifting - na počkání se stalo skutečností. Zbavte se vrásek neinvazivní metodou vypnutí pleti – radiofrekvencí. Radiofrekvence je metoda známá také jako nechirurgický lifting. Koriguje ochablost pleti, vede k jejímu celkovému vypnutí, odstraňuje vrásky, redukuje akné a zeštíhluje obličej. Výsledkem je tak dokonalejší a mladší vzhled obličeje.

.

Metoda působí hluboko v pokožce. Napomáhá tvorbě kolagenu a elastinu, který vaši pokožku vypne. Ošetření je též vhodné pro klienty s mírně ochablou pokožkou obličeje, krku a dekoltu, kteří chtějí zlepšit svůj zevnějšek bez chirurgického zákroku. Výsledkem je pevnější pleť s výrazným úbytkem vrásek. 

.


 .

S čím radiofrekvence zatočí?

.

 • jemné i hluboké vrásky
 • vějířky kolem očí
 • nosoretní rýhy
 • povadlé tváře a podbradek
 • rýhy v malých obličejových zónách
 • rychlé stárnutí
 • pórovitá pokožka
 • problematická pleť
 • jizvičky po akné
 • ochablá kůže po porodu a liposukci

.

.

Příjemné bezbolestné ošetření můžete podstoupit i pokud jste opálená. Neinvazivní radiofrekvence je nejúčinnější metoda omlazení bez skalpelu. S radiofrekvencí obličeje získejte zpátky vzhled, který vám sebral neúprosný čas.

.

Svěřte se ověřeným lékařským technikám. Odborníci provedou rychlé ošetření, které vám zabere jen několik desítek minut a ihned poté se můžete vrátit ke všem svým běžným denním činnostem a oblíbeným aktivitám.

.

Viditelné výsledky na sobě poznáte už po prvním ošetření. Pro maximální efekt vám doporučujeme 3 - 4 sezení / 1 měsíc. Omlazení je pak dlouhodobé.

.

.

Kontraindikace:

.

Srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, nemoci krve, kolagenní nebo vaskulární onemocnění(cévní onemocnění, křečové žíly, záněty žil, trombóza, poruchy srážlivosti krve), onemocnění ledvin, jater, žlučníku či slinivky, astma, onkologické onemocnění, kloubní náhrady či kovové implantáty v těle, osoby s kardiostimulátorem, osoby s implantovaným el. zařízením, osoby s umělým srdcem nebo ledvinou, alergie, těhotenství a kojení, epilepsie či jiná záchvatová onemocnění, pooperační stavy, akutní virová či bakteriální onemocnění, osoby popálené nebo v procesu léčby popálenin, neoplasia, diabetes.

.

.

 

Aplikace kyseliny hyaluronové

 .

.

Působí Vaše pleť unaveně a staře? Dermální hydratace pleti pomocí kyseliny hyaluronové je cesta, jak zachránit Vaši unavenou pleť. Vraťte jí ztracenou hydrataci a pružnost! Víte, jaké jsou hlavní výhody dermální výplně kyselinou hyaluronovou? Pro koho je ošetření vhodné, jak často je potřeba ho opakovat a jaké jsou možnosti aplikace? 

 .

.

V naší klinice nabízíme tyto možnosti aplikace kyseliny hyalurnové:

.

1) Apliakce kyseliny hyaluronové pomocí Vital Injectoru

2) Aplikace kyseliny hyaluronové pomocí mikrojehličkové radiofrekvence

3) Aplikace kyseliny hyaluronové pomocí mezoterpie dermapenem

.

Kyselina hyaluronová a její účinky:

.

Kyselina hyaluronová má díky své schopnosti vázat vodu silně hydratační a omlazující účinky. Tato přírodní látka se běžně nachází v lidském těle. Jak stárneme, postupně ubývá a dochází k dehydrataci pokožky, která je příčinou jejího blednutí a tvorbě vrásek.

.

Kyselina hyaluronová se používá zejména v oftalmologii a plastické chirurgii. V poslední době  velkou oblibu získala v kosmetickém průmyslu. Má hojivý účinek a podporuje pružnost pleti, má tedy blahodárné účinky na stárnutí pokožky. Umí maximálně hydratovat, na čemž se podílí  její molekuly, které mají výjimečnou schopnost vázat vodu, ta se váže postupně, takže výsledný efekt se dostaví zhruba za měsíc.

.

Má také antioxidační účinky a pravidelné dodávání této kyseliny je velmi důležité pro zdraví pleti a mladistvý vzhled, dále pro celkovou schopnost hojení ran, jizev a celkovou regeneraci pokožky.

.

Je vhodná pro všechny typy pleti a určena pro ženy i muže jakékoliv věkové kategorie. Jako prevence se její užívání doporučuje od 25. roku. Pro vyhlazení vrásek a omlazení pleti není limitovaná věková hranice.

 .

.

Výsledky aplikace kyseliny hyaluronové:

.

 • Hloubkově hydratuje pleť
 • Vyplní hlubší vrásky a koriguje vtažené jizvy
 • Pozvedá kontury obličeje, pokleslé tváře a koutky úst

 .

.

V nabídce máme tyto typy výplňového materiálu:

.

Stylage Hydro

Stylage Hydro Max

Medaprex Dermaheal HSR

WorldDermic Bio-Revitalisation

WorldDermic Hydrameso

 

 

 

Mezoterapie 

.
.
Mezoterapie je revoluční metodou, kterou lze dosáhnout vynikajících účinků pro omlazení pokožky a vypnutí vrásek, sjednocení tónu pleti, hydrataci pokožky a vyhlazení jizviček po akné či neštovicích.
 .
.
Jedná se o omlazení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou pomocí minimálně invazivního a většinou nebolestivého přístotroje tzv. derma pera, které pomocí mikro jehliček aplikuje séra, plasmy, kyselinu hyalurovou či jiné účinné látky přímo do pokožky.
.
 .
.
Kombinací  této mikrojehličkové terapie a účinných látek, které jsou vpravovány do střední vrsty kůže, dochází k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. Jedná se o minimálně invazivní proceduru, která pomocí aktivních látek efektivně startuje regeneraci a obnovu unavené pleti. Mezoterapií  lze ošetřovat vrásky, akné, jizvy a jizvy po popáleninách.
 .
.
Jak dlouho přetrvá efekt mezoterapie?
.
Protože účinek léčebných roztoků nastupuje ihned, je možno vidět výsledky již po prvním ošetření. U velmi hlubokých jizev a vrásek doporučujeme ošetření zhruba po měsíci zopakovat. Aplikace vydrží 3 až 6 měsíců v závislosti na použitém materiálu, životosprávě a péči o pleť.
.
.
.
Kontraindikace
.
těhotenství a kojení, zánětlivá onemocnění v oblasti aplikace, herpes simplex a pásový opar, chronická nemocnění  jako akutní ekzém, vážnější porucha imunity, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, rakovina, nedávné kolagenové výplně v místě ošetření, keloidní jizvy.
.
.
 

Ultrazvuková špachtle

.

.

Pracuje na principu jemných vibrací 18-26 kHz. Tyto vibrace se přenášejí prostřednictvím hrotu špachtle na mazové žlázky, které účinně hloubkově čistí a zbavuje je nečistot. Ultrazvukové vlnění působí na buňky povrchových vrstev kůže, ve kterých aktivuje metabolismus. Tím dochází k lepšímu využití kyslíku v buňce, zlepšení mikrocirkulace ve škáře a k odvodu odpadních látek, čímž viditelně projasní pleť. Špachtle účinně odstraňuje odumřelé buňky z pleti, čili provádíme i peeling. Pohybem špachtle se provádí současně i mikromasáž, která účinně regeneruje pokožku a již po prvním ošetření vidíte, že pleť je jasnější a vypnutá (díky aktivaci kolagenových a elastických vláken).

.

Hloubkové čištění ultrazvukem neboli ošetření ultrazvukovou špachtlí je revoluční metoda čištění pleti. Hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, která pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, naprosto bezbolestně, neagresivně a velmi účinně hloubkově čistí pleť. Odstraňuje z pórů všechny nečistoty a odumřelé buňky a současně provádí mikromasáž kožní tkáně. Tato metoda kůži omlazuje a brání jejímu předčasnému stárnutí. Přispívá tak k buněčné obnově pokožky.

.


.

Ultrazvuk mikronizuje aktivní látku a transportuje ji do kůže. Díky osmotickému jevu, který se aktivuje střídavým stlačováním a rozpínáním mezibuněčné tekutiny, se dosahuje i výrazné hydratace pleti. Mikromasážní účinek ultrazvuku zlepšuje mikrocirkulaci, zvyšuje přísun kyslíku, stimuluje syntézu kolagenu a elastinu.

.

V kombinaci s vhodným přípravkem ultrazvuk zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a posiluje antioxidační mechanismy. Ošetření nahrazuje hloubkové čištění, přičemž ale vyčistí až 80% pórů. To je naprosto bezkonkurenční výsledek oproti ručnímu čištění, navíc se vám nemůže stát, že byste měli flekatou a podrážděnou pleť.

.

Kontraindikace ošetření:

.

peacemaker, implantované defibrilátory, stimulátory či elektronické zařízení, nádorové onemocnění, těhotenství, nakažlivé nebo přenosné choroby

..

Injekční lifting okolí rtů

...

..

Ošetřit správně oblast rtů je obtížné vzhledem k jejich pohyblivosti, prokrvení a citlivosti na tepelné a mechanické změny. Je nutné mít k dispozici produkt, který je k těmto omezením uzpůsobený.

.
Speciální koktejl látek s kyselinou hyaluronovou je vyvinut tak, aby tyto nároky splnil. Jeho inovativní složení umožňuje to nejefektivnější ošetření této citlivé oblasti. Je navržen výhradně pro delikátní a citlivé oblasti rtů. Během jediného ošetření dokáže Vaše ústa perfektně vytvarovat, eliminovat výskyt jemných vrásek v okolí rtů a obnovit jejich mládí, plnost a tvar.

.

.

Výsledky:

.

- vytvaruje rty a navrací jejich plnost

- pozvedá koutky úst

- vyhlazuje vrásky kolem úst

- hloubkově hydratuje

- navrací mladistvý vzhled

- efekt je přirozený a dlouhodobý

.

Ošetření je prováděno speciálním přístrojem Vital Injector, který zajistí rovnoměrné rozprostření aplikované látky. Jako jediný systém na trhu využívá vakuum, kdy přístroj nasaje vybranou oblast pokožky, do které je aplikován materiál prostřednictvím od 1 do 9-ti mikrojehliček. Látka je aplikována v přesně určeném množství, do přesně zvolené hloubky kůže. Nasátím pokožky je současně snížen výskyt modřinek.

.

.

Kontraindikace:

.

Aktivní implantáty, jako jsou srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v ošetřované oblasti, diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce; a imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a šestinedělí.

Názory a dotazy návštěvníků

Zeptejte se nás na to, co Vás zajímá nebo s čím si nevíte rady, rádi Vám odpovíme :-)

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Přístrojová lymfodrenáž
Monika
10.09.2019 09:46
FPL
Ali
28.01.2019 13:18
img img
Re: FPL
Martina - PRO visage
26.03.2019 10:52
Vhodný výber procedúry
Ivana
15.08.2017 21:52
img img
Re: Vhodny vyber procedury
LiaOptorn
12.02.2018 15:11
Odbornost poskytované péče
tusculum
25.01.2017 20:24
Epilace intimních partií
Filip
18.09.2016 11:32
epilacia
Sona
18.07.2016 13:44
Mikrojehlickova radiofrekvence
Markéta
09.04.2016 14:20
epilace
EvaD
08.04.2016 10:04
epilace diodovým laserem
lucie
06.04.2016 11:24
Neinvazivní lifting očních víček
Renata
05.01.2016 11:28
trvalá epilace
Petr
25.12.2015 18:21
lifting očních víček
msprincess
12.11.2015 13:28
zpevnění prsou
Jana
30.10.2015 10:50
trvalá epilace
Peter
24.10.2015 16:42
epilace
Alex
08.02.2015 20:01
img img
Re: epilace
PRO visage
19.03.2015 11:19
epilace
Lenka
22.01.2015 21:20
zpevnění prsou
beranova
11.12.2014 12:23
zpevnění prsou
beranova
11.12.2014 12:10
účinnost epilace
Bára
17.05.2014 19:22
img img
Re: účinnost epilace
PRO visage
05.06.2014 13:07
img img
Re: účinnost epilace
PRO visage
21.05.2014 09:53
img img img
Re: Re: účinnost epilace
Bára
24.05.2014 10:54
laserová epilace
Zuzka
15.04.2014 18:01
img img
Re: laserová epilace
PRO visage
06.05.2014 11:34
frakční resurfacing
Jana
15.03.2014 18:01
img img
Re: frakční resurfacing
PRO visage
04.04.2014 10:47
depilace
kveta
12.02.2014 15:44
img img
Re: depilace
PRO visage
04.04.2014 11:02
Trvalá epilace frakčním laserem FPL/FP-lig
Markéta
15.12.2013 11:04
img img
Re: Trvalá epilace frakčním laserem F
PRO visage
04.04.2014 11:03
frakční resurfacing
Magda
10.12.2013 09:22
img img
Re: frakční resurfacing
PRO visage
04.04.2014 10:52
spokojenost
Eddie
27.11.2013 21:28
frakční laserový resurfacing
mari
07.11.2013 18:13
img img
Re: frakční laserový resurfacing
PRO visage
11.11.2013 14:29
mikrojehličková radiofrekvence
nikola
14.09.2013 15:38
img img
Re: mikrojehličková radiofrekvence
PRO visage
04.10.2013 12:13
mikrojehličková radiofrekvence
nikola
14.09.2013 15:32
Pro chlapy
Pavel Říha
24.08.2013 10:09
img img
Re: Pro chlapy
PRO visage
02.09.2013 16:16
spokojený zákazník
Lucka
23.01.2013 19:02
img img
Re: spokojený zákazník
PRO visage
19.02.2013 18:15
spokojený zákazník
Lucka
23.01.2013 19:02
Zvětšení poprsí
Michaela
06.12.2012 17:51
img img
Re: Zvětšení poprsí
PRO visage
19.02.2013 18:12
Certifikace společnosti
Mirka
29.11.2012 07:43
img img
Re: Certifikace společnosti
PRO visage
19.02.2013 18:03
Kvalifikace
Jolana
07.11.2012 13:55
img img
Re: Kvalifikace
PRO visage
09.11.2012 13:32
Dotaz
EVa
17.10.2012 22:16
img img
Re: Dotaz
Veronika
19.02.2013 15:44
img img img
Re: Re: Dotaz
PRO visage
19.02.2013 18:27
img img
Re: Dotaz
PRO visage
02.11.2012 14:35
Cvičení na vibrační plošině
 
.
.
Příjemný způsob, jak dosáhnout štíhlé a pevné postavy
 .
Pomocí tohoto posilovacího stroje spálíte za 10 minut stejné množství kalorií, jako byste hodinu denně věnovali o mnoho náročnější činnosti – běhu. Vaše postava se formuje až 30x  rychleji než při klasických aerobních cvičeních.
.
 .
10 minut cvičení na vibrační plošině = 1 hodina běhu
 .
.
Základní informace:
.
Používáním vibrační plošiny znásobíte výsledky svého úsilí. Na tomto vibračním posilovacím stroji lze regulovat intenzitu a  rychlost vibrací. Každá osoba si tedy může modifikovat cvičení podle  svých požadavků. Vibrace pomohou při spalování tuku uloženého v  těle a také znesnadňují jeho další ukládání. Tato vlastnost spočívá v  sofistikované konstrukci stroje -  teorie vyrovnaného pohybu do stran a  akumulace kmitání přispívá k nesrovnatelně jednoduššímu formování  problematických partií.

.

.
.
Funkčnost vibrační plošiny, doložená výsledky, nespočívá v žádném kouzlu, nýbrž ve  vysokofrekvenčních vibracích kombinovaných s malým rozkmitem. Tato  jedinečná funkce, kterou se přístroj chlubí, ulevuje při problémech se  zablokovaným pohybovým ústrojím. Vibrační plošinu mohou použít dokonce i starší  osoby, které sužuje neohebné pohybové ústrojí způsobené například  revmatismem a nedostatkem pohybu. Tento stroj je díky svému  širokospektrálnímu využití vhodný opravdu pro každého bez rozdílu  věku a pohlaví. Ženám, stejně jako mužům, může pomoct v boji s  nadbytečnými kilogramy a formováním problematických partií. Téměř každý může přizpůsobit nastavení svým potřebám a zdravotnímu stavu.  Užití tohoto stroje má navíc nepochybně pozitivní vliv na zdravotní stav  jedince.
.
.
Tento  posilovací vibrační stroj je vhodný pro každého, kdo chce nenásilným a  příjemným způsobem formovat postavu podle vlastních představ nebo chce  ulevit svému namáhanému pohybovému aparátu či se touží znovu dostat do  kondice.
.

Epilace diodovým laserem

 .

.

Tělo bez nežádoucího ochlupení je v dnešní době naprostým standardem. Naše klinika disponuje přístrojem Mediswiss Nomia - nejnovější generací v oblasti laserového odstranění chloupků, který účinně a natrvalo odstraní chloupky i z těch nejnedostupnějších míst. Je vhodný pro všechny fototypy pleti.

.

Chloupek lze správně zasáhnout pouze ve stádiu růstu. Laser zabrání další výživě chloupku, čímž dojde k uvolnění cibulky a jeho následnému vypadnutí. A protože všechny chloupky na těle nerostou rovnoměrně, je nutné zákrok opakovat přibližně 4-6x. Interval se volí podle toho, jakou lokalitu těla chcete epilovat. Opakování trvalé laserové epilace je však bez rizika popálení.

 .

 .

Průběh ošetření:

.

Laserová epilace je prováděna na oholené pokožce (max. 1 až 2 dny před ošetřením). Na ošetřovanou lokalitu se nanese slabá vrstva chladicího gelu. Gel zajistí pohlcování tepla pro absorbovanou a odráženou energii, poskytne určité chlazení a zvýší pohodlí klienta během ošetření. Použití nejmodernější technologie umožňuje ošetření v pohybu IN MOTION - aplikace probíhá plynulým pohybem po ošetřované oblasti. Ošetření je díky této technologii rychlejší a bezbolestné. Chlazení laseru nastavené na 0 °C přispívá k maximálnímu pohodlí klienta.

.

.

Kontraindikace: 

.

rakovina - zejména rakovina kůže, těhotenství (včetně IVF), uživání antibiotik, dlouhodobá expozice slunci nebo umělé opalování (solárium), infekce herpes simplex v ošetřované oblasti, keloidní hojení ran, křehká a suchá pokožka, hormonální nerovnováha, užívání prostředků proti srážení krve, epilepsie, poruchy srážlivosti.

.

.

 

Neinvazivní lifting očních víček 

.

.

Trápí vás povislá oční víčka? Omládněte o pět let během jedné hodiny jedinečnou neoperační technologií pro lifting pokožky. Otevřete své oči s tímto unikátním ošetřením! Tato metoda vypíná a konturuje kůži během jediné aplikace - bez chirurgie, anestezie, injekcí a bez zdlouhavé rekonvalescence. Významně snižuje výskyt vrásek a výrazně zlepšuje pružnost kůže. Oddálí případnou potřebu plastiky v obličeji o 10-20 let.

.

Účinek se dostavuje již po prvním ošetření a výsledek je dlouhotrvající! Kůže je nejen vypnutá, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. Vyhnete se zbytečné bolesti a komplikacím, které tak často doprovází chirurgický zákrok. Počet ošetření závisí na stavu ošetřované pleti, většinou však 1 až 2 ošetření, u vrásčitější či povadlejší pleti doporučujeme 2 až 3 ošetření v rozestupu 6 týdnů.

.

.

V čem spočívá metoda neinvazivního liftingu očních víček?

.

Jedná se o metodu hloubkového radioliftingu, která spočívá v ošetření kůže a podkoží. Rediofrekvenční energie proniká hluboko do podkoží a působí tak přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu. Díky tomu pokožka získává mladistvý vzhled a znovu obnovuje svou pevnost a pružnost ihned po jediném ošetření. Zároveň však není nijak poškozena svrchní část kůže, takže pacient může prakticky ihned pokračovat v normálním profesním, rodinném a společenském rytmu a životě. Zvýšená tepelná energie stimuluje a aktivuje buňky produkující kolagen. Tak dochází ke tvorbě nových vláken již čtyři týdny po ošetření, ta pak pokračuje až do období 6 až i 12 měsíců po zákroku.

.

Jak dlouho trvá ošetření? Jak probíhá a je bolestivé?

.

Procedura trvá přibližně 1 hodinu. Ošetření může být pro citlivé jedince bolestivější (štípnutí), znecitlivující krém však bolestivost velmi zmírní. Po ošetření není třeba rekonvalescence či pracovní neschopnost.

.

Kdy je účinek viditelný a jak dlouho vydrží?

.

Účinek se dostavuje již po prvním ošetření a výsledek je dlouhotrvající. Kůže je nejen vypnuta, ale získává také ztracený tonus, pružnost a je obnoven její mladistvý vzhled. Bezprostředně po výkonu je pokožka výrazně jemnější na povrchu, pevnější na dotek. K dalšímu viditelnému zlepšení dochází postupně několik měsíců po zákroku. I po pěti letech, které od zákroku uplynou, bude pacient vypadat viditelně mladší, než před jeho absolvováním.

.

Počet ošetření závisí na stavu ošetřované pleti a pohybuje se od 1 do 3 aplikací. 

.

Kontraindikace:

.

aktivní implantáty (srdeční kardiostimulátor nebo trvalý implantát v ošetřované oblasti), diabetes, onemocnění srdce, epilepsie a další neurologické poruchy, aktivní infekce,imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV, použití imunosupresivních léků, těhotenství a kojící pacientky.

.

.

Fotorejuvenace - fotoomlazení
 
.
.
Fotorejuvenace je velmi vyhledávaná kosmetická procedura omlazení pleti prováděná šetrným zahříváním škáry nízkými dávkami světelné energie. Zdrojem světla je buď intenzivní pulzní světlo nebo diodový laser. Zahříváním dochází k povzbuzení buněk, které produkují kolagenní vlákna. Důsledkem toho se v pokožce aktivuje proces hojení a uvolňování látek, které ovlivňují regeneraci kožních buněk. Dochází k povzbuzení buněčné činnosti a tím k tvorbě nových kolagenních vláken. Zlepšuje se tak pevnot a pružnost pokožky.
 .
K dalším efektům fotorejuvenace patří redukce pigmentových skvrn a drobných žilek, vyplnění jemných vrásek i jizviček a celkové zlepšení kvality pokožky.
.
Fotorejuvenace je velmi šetrné ošetření, které nevyžaduje pracovní neschopnost. 
.
.
Hlavní účinky
.
- dokonalé omlazení a vypnutí pleti s vynikajícími výsledky již po prvním ošetření,
- kolagen zajistí pevnost a pružnost pokožky
- ostranění a redukce vrásek
- redukce pigmentových skvrn a červených žilek v obličeji
- redukce akné
- potlačení a odstranění akutního zánětlivého procesu
- redukci velikosti pórů a zlepšení celkového reliéfu pleti
- napravení jizev vzniklých v souvislosti s akné
- celková revitalizace pokožky
 .
 .
.
.
.
Možnost využít fotorejuvenace:
.
 
- Koriguje jemné vrásky, jizvy a strie. Při ošetření dochází k okamžitému smrštění makromolekuly kolagenu v nový kvalitní kolagen. Kůže se zpevní a vrásky se vyhladí. Doba aplikace 15 – 20 minut. Pro maximální efekt doporučujem 3 až 4 ošetření v rozestupu 4 týdnů. 
 .
- Redukuje pigmentové skvrny a červené žilky. Doba aplikace 10 – 20 minut dle rozsahu ošetřované oblasti. Pro maximální efekt doporučujem 4 až 6 ošetření v rozestupu 2 týdnů. 
 .
- Zmenšuje rozšířené póry a ošetřuje akné – světelný paprsek zahubí bakterie způsobující akné. Pokožka je stimulována k normální tvorbě mazu. Během ošetření se vytvoří nová kolagenová vlákna, póry se stáhnou, akné vymizí a jizvičky vyblednou. Záněty ustupují již po prvním ošetření. Doba aplikace 10 až 20 minut dle rozsahu ošetřované oblasti. Pro dokonalý efekt doporučujeme 4 až 6 ošetření s opakováním po 2 týdnech.
.
.
 
.
Po zákroku je třeba chránit ošetřované plochy před slunečním zářením a používat ochranné krémy s vysokým UV filtrem (50+). Žádná další opatření nejsou nutná.
Výsledky jsou dlouhodobé, ale nezabrání dalšímu stárnutí pleti, tvorbě nových vrásek, rozšířených žilek či pigmentových skvrn. Po čase tedy možná pocítíte potřebu fotorejuvenaci či resurfacing podstoupit znovu.
 .
 .
Kontraindikace:
 .
těhotenství, kojení – dokud miminko není na příkrmech, užívání léků způsobujících fotocitlivost, zánětlivé procesy v kůži v místě zákroku, poruchy krvácení, fotodermatóza, herpex simplex, epilepsie, rakovina, či jizva po karcinomu, vysoký krevní tlak, kardiostimulátor, cukrovka.
.
.
.
Vital Injector
 .
.

Vital Injector je unikátní přístroj, který umožňuje naprosto rovnoměrnou, přesně dávkovanou do hloubky mířící aplikaci účinných látek, zejména aplikace zasíťované kyseliny hyaluronové je nejpraktičtější a nejúčinnější. 

 .

Jedinečnost přístroje spočívá také v tom, že vakuum oddálí vrchní část pokožky od cévního zásobení, čímž se omezuje na minimum možnost napíchnutí cévek, vznik modřinek a zvyšuje se tak bezpečnost ošetření. Použití vakua působí také částečně anesteticky.

.

.

Výsledky ošetření Vital Injectorem

 .

Efekt ošetření je dlouhodobý a viditelný již bezprostředně po zákroku. Pleť je po ošetření během 6 až 8 měsíců viditelně hydratovaná, omlazená, bez jemných vrásek, pevnější a pružnější. Skvělých výsledků docílí Vital Injector v oblasti tváří, kde dodá postupem věku ztracený objem a zároveň vypne pokožku. Zjemňuje drobné vrásky pod očima a na horním rtu, které jsou hůře ovlivnitelné. Intenzivně hydratuje a zpevňuje pokožku na krku a v dekoltu, která je velmi často opomíjena a starost o ni začíná pozdě. Nenahraditelně zkvalitňuje jemnou pokožku na hřbetech rukou, zesiluje kožní vrstvu spolu s její odolností.

 .

Pro dosažení optimálního výsledku doporučujeme absolvovat 2 ošetření s půlročním časovým odstupem. Efekt ošetření je dlouhodobý. Velkou výhodou je možnost celoroční aplikace.

.

 .


Pro koho je Vital Injector vhodný

 .

Ošetření Vital injectorem je vynikající nejen pro hloubkovou hydrataci a zlepšení elasticity pokožky obličeje, ale také krku, dekoltu a hřbetů rukou, kde se úbytek kyseliny hyaluronové projevuje nejvíce. Její pokles je způsoben sluněním, stresem, kouřením a věkem. Pro zachování objemu a pružnosti pokožky musíme tedy kyselinu hyaluronovou v malých množstvích pravidelně doplňovat.

 .

Ošetření je vhodné i pro mladší klienty, které zatím výrazné změny pokožky nepozorují. Hovoříme o tzv. „aktivní prevenci“ před tvorbou vrásek, ztrátou pružnosti a elasticity pokožky.

 .

.

Průběh ošetření

 .

Do aplikační pistole se upne stříkačka s účinnou látkou, dále se připojí jednorázová aplikační hlavice s pěti jehličkami velkými 31G (jehla silná jako vlas). Po spuštění přístroje se u aplikační hlavice přístroje vytvoří podtlak, který jemně vyzdvihne pokožku, takže se materiál dostane do přesné hloubky.

 .
.

Rekonvalescence

 .

Ošetření klientky v ničem nelimituje. Zákrok není náročný, lze jej bez obav podstoupit třeba místo oběda. Vpichy jsou skutečně tak malé, že se ztrácejí téměř ihned a procedura klienty nijak neomezuje v dalším režimu. Po zákroku je pleť velmi jemně oteklá, mohou být patrny mikrovpichy, které třetí den vymizí, od druhého dne po aplikaci je možné používat make-up. Přístroj Vital Injector umožňuje ošetření větší plochy kůže v rámci jednoho zákroku, což rovněž vede k celkové kratší rekonvalescenci po ošetření.

 .

.

Komplikace

 .

Jednou z mnoha výhod použití přístroje Vital Injector je oddálení vpichu od kapilár v hlubších vrstvách kůže, takže je značně snížen výskyt modřinek. Používají se materiály na bázi kyseliny hyaluronové, která je tělu vlastní a nejsou na ně tedy alergické reakce. Po aplikaci nejsou vhodné žádné masáže obličeje. 

 .

.

Kontraindikace

 .

Zánětlivá onemocnění v oblasti aplikace, dále herpes simplex a pásový opar. Dále rovněž chronická nemocnění  jako akutní ekzém apod.

HIFU Ultherapy - hloubkový ultrazvukový lifting

.

.

Revoluční technologie HIFU - vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk byla vyvinuta na amerických klinikách, v roce 2011 získala FDA a CE certifikaci. Co do technických parametrů se jedná o přístroj fungující na bázi fokusovaného ultrazvuku. Ze speciální sondy jsou vysílány jednotlivé ultrazvukové vlny, jejichž účinek je koncentrován do jednoho bodu.

.
.

Metoda je velmi populární a využívají ji i celebrity. Ošetření HIFU Ultherapy lze použít na kompletní facelifting, ale i na dílčí ošetření v obličeji v oblasti očí, tváří, krku, ale i dekoltu …. prostě tam, kde chcete řešit nějaký problém.

.

HIFU dokáže neinvazivně a bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit jakoukoliv hloubku tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů. Tyto body pak bezprostředně po aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s tvorbou nového kolagenu - proteinu zodpovědného za pevnost kůže a její mladistvý vzhled. Tato proliferační fáze následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.

.

HIFU příznivě ovlivňuje hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky tkáně (cca 4,5 mm). Zde dříve mohli působit pouze plastičtí chirurgové při invazivním faceliftingu.  Ošetření je velice intenzivní. HIFU vám dodá lift, napne a zpevní pokožku po jediné aplikaci, která trvá od půl hodiny do hodiny a půl (podle rozsahu výkonu). Navíc odpadá nutnost narkózy, následné hospitalizace a rekonvalescence.

.

Abychom však pokožku ošetřili ve všech jejích vrstvách, je třeba ošetření zacílit i na svrchní vrstvu kůže. HIFU zajistí vše – aplikuje jemnou a hustou síť termokoagulačních bodů do hloubky 4,5 mm, 3 mm a 1,5 mm.  Během jednoho ošetření tak získáte kompletní péči. Vaše tkáň se díku tomu dokonale vypne a zároveň se obnoví přirozené, ale věkem poničené vrstvy kolagenu a elastinu.

.

Ošetření je tak intenzivní, že není třeba ho opakovat jako u jiných neinvazivních omlazovacích zákroků. Jedná se o jedinou alternativu SMAS face liftingu. (SMAS znamená vypnutí podkožní vazivově-svalové struktury). Neodstraňuje se při něm ale nadbytečná kůže a nehrozí tedy otok, modřiny ani jizvy.

.

Mnohé dotazy směřují také k trvalosti ošetření a nutnosti jeho opakování. Jak jsme nastínili výše
HIFUtherapy neřeší jen projev stárnutí pleti, ale zejména jeho příčinu - nejde o vyhlazení zvenku, ale zevnitř. Díky obnovení tvorby kolagenu (jeho nedostatečná tvorba je příčinou vzniku vrásek a ochabnutí pleti) si vaše pokožka udrží mladistvější vzhled dlouho. Studie ze Spojených států amerických ukazují, že účinek jediného ošetření trvá až po dobu pěti let!

.

.

Výsledný efekt:

.

 • vypnutí povadlé pokožky (povislé tváře, podbradek, lícní kosti apod.)
 • zpevnění kontur
 • redukce jemných i hlubokých vrásek
 • korekce vrásek v okolí rtů včetně nosoretní rýhy
 • odstranění pokleslých víček a váčků pod očima
 • zpevnění a vyhlazení očního okolí včetně redukce "vějířků" kolem očí
 • vypnutí a zpevnění povislé kůže na krku
 • vyhlazení pokožky dekoltu
 • výsledný efekt se rozvíjí postupně po dobu následujících 2-3 měsíců
 • aktivuje se tvorba kolagenu, který přetrvává po dobu až 5 let
 • ošetření působí i jako prevence proti dalšímu stárnutí

.

.

Průběh ošetření:

.

během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev. V případě nižší snášenlivosti bolesti je možné před ošetřením aplikovat znecitlivující mast. Po zákroku může být vaše pleť načervenalá, citlivá nebo mírně oteklá, to vše však do druhého dne odezní. Po několik málo následujících dní po zákroku jsou typické pocity pnutí kůže, její mírná citlivost na dotek a v ojedinělých případech dočasný mírný otok.

 .

.

Kontraindikace:

.

těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, spálená pokožka, zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku

Redukce celulitidy pomocí HIFU Ultherapy

.

.

Mít hladkou a pevnou kůži v oblasti hýždí a stehen je vroucím přáním většiny žen. V naší klinice vám nabízíme ke korekci celulitidy metodu, která aktivuje přirozené metabolické procesy v kůži.

.

Celulitida vzniká v důsledků nedostatečné funkce lymfatického systému odvádět splodiny a odpadní látky buněčného metabolismu z mezibuněčných prostor. V kombinaci s nedostatkem pohybu, nedostatečným pitným režimem a nesprávnou životosprávou dochází k usazování přebytků vody, tuků a odpadových látek buněčného metabolismu v mezibuněčných prostorách. Vzniká efekt tzv. pomerančové kůže (nevzhledné hrbolky).

.

Revoluční technologie HIFU - vysoce intenzivní fokusovaný ultrazvuk byla vyvinuta na amerických klinikách, v roce 2011 získala FDA a CE certifikaci. Metoda je velmi populární a využívají ji i celebrity.

.

.

Co do technických parametrů se jedná o přístroj fungující na bázi fokusovaného ultrazvuku. Ze speciální sondy jsou vysílány jednotlivé ultrazvukové vlny, jejichž účinek je koncentrován do jednoho bodu. HIFU příznivě ovlivňuje hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky 13 mm. Je to velice intenzivní ošetření, výsledný efekt je viditelný již po jednom ošetření. 

.

HIFU dokáže neinvazivně a bez jakéhokoliv poškození či ovlivnění povrchových kožních struktur přesně zacílit jakoukoliv hloubku tkáně a tam vytvořit hustou síť mikroskopických zón termálních koagulačních bodů. Tyto body pak bezprostředně po aplikaci vypínají tkáň a navozují hojící odezvu organismu spojenou s tvorbou nového kolagenu - proteinu zodpovědného za pevnost kůže a její mladistvý vzhled. Tato proliferační fáze následně přechází do fáze remodelační, kdy vypnutá a zahuštěná tkáň spolu s remodelujícím se kolagenem zajistí výrazný liftingový efekt.

.

Průběh ošetření:

.

během tepelného působení ultrazvuku lze vnímat lehce nepříjemný pocit pnutí až pálení. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev. Po zákroku může být vaše pleť načervenalá, citlivá nebo mírně oteklá, to vše však do druhého dne odezní. Po několik málo následujících dní po zákroku jsou typické pocity pnutí kůže, její mírná citlivost na dotek a v ojedinělých případech dočasný mírný otok.

 .

Výsledný efekt:

.

- odstranění celulitidy

- zpevnění pojivové tkáně

- omlazení pokožky

- zlepšení struktury a elastičnosti pokožky

- redukce strií

- významná stimulace krevního oběhu

- produkce kolagenu

- odstranění ochablosti

 .

Výhody:

.

bezbolestná aplikace, bez nutnosti změny běžného denního režimu, žádné vedlejší účinky, žádná rizika, dlouhotrvající viditelné účinky, vysoká míra spokojenosti pacientů

 .

Kontraindikace:

.

těhotenství, epilepsie, rakovina kůže, spálená pokožka, zánětlivý proces na pokožce v místě zákroku

 

Mikrojehličková radiofrekvence
 .
.
Výjimečná technologie pro dokonalou pleť bez kompromisů
 .
Mikrojehličková frakční technologie kombinuje 2 efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu. Během ošetření proniká desítky velmi tenkých pozlacených mikrojehliček přímo ke kolagenním vláknům. Ve zlomku vteřiny je z konců jehliček uvolněna přesně kontrolovaná dávka tepelné energie. Silné zahřátí kolagenních a elastinových vláken stimuluje jejich vypínání. Patrný je okamžitý liftingový efekt. Zároveň dochází ke spuštění ozdravných procesů v podkoží a k novotvorbě kolagenu.
 .
Frakční  radiofrekvence se tak stáva vedle rejuvenačních co2 laserů nejsilnějším  nástrojem pro vyhlazení vrásek, jizev po akné či strií.
 .
.
Výsledky ošetření:
.
Po sérii ošetření dochází k redukci jemných mimických vrásek, zpevnění a vypnutí ochablé pleti. Vzhledem k tomu, že probíhající neokolagenogeneze a neoelastogeneze je proces dlouhodobý, kvalita pleti se postupně zlepšuje po dobu následujících 3-5 měsíců. Výjimečných výsledků je dosahováno při ošetření strií a jizev po akné – již po prvním ošetření dochází k jejich výrazné redukci.
.
 
.
Možnosti ošetření:
 .
- ošetření má okamžitý i dlouhodobý účinek
- mikrojehličkové elektrody stimulují kolagen a elastin
- dokonalé odstranění jemných i hlubokých vrásek již při prvním ošetření
- celkové vyhlazení a vypnutí pokožky, facelifting bez skalpelu
- redukce ochablých kontur pokožky
- redukci velikosti pórů a zlepšení celkového reliéfu pleti
- napravení jizev vzniklých v souvislosti s akné
- neuvěřitelné výsledky při redukci strií a jizev kdekoliv na těle
- zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku atd.
- redukce nadměrného pocení
 .
.
Hloubka vpichu: 0,1 - 0,4 mm
Doporučený počet ošetření:
Vzhledem k intenzivnímu efektu metody doporučujeme 2-3 sezení s odstupem 4-6 týdnů, dle intenzity zákroku. Výsledný efekt vydrží až 2 roky.
 .
 .
Kontraindikace:

.

Srdeční onemocnění, vysoký krevní tlak, nemoci krve, kolagenní nebo vaskulární onemocnění(cévní onemocnění, křečové žíly, záněty žil, trombóza, poruchy srážlivosti krve), onemocnění ledvin, jater, žlučníku či slinivky, astma, onkologické onemocnění, kloubní náhrady či kovové implantáty v těle, osoby s kardiostimulátorem, osoby s implantovaným el. zařízením, osoby s umělým srdcem nebo ledvinou, alergie, těhotenství a kojení, epilepsie či jiná záchvatová onemocnění, pooperační stavy, akutní virová či bakteriální onemocnění, osoby popálené nebo v procesu léčby popálenin, neoplasia, diabetes.

 

Kryolipolýza - liposukce zmražením

 .

.

Kryolipolýza je v současnosti jednou z nejefektivnějších metod k odbourání podkožního tuku a formování postavy. Jedná se o neinvazivní zákrok, při kterém nedochází k mechanickému zásahu do těla. Principem kryolipolýzy je řízené zmrazení tukových buněk a jejich přirozené odplavení lymfatickým systémem. Kryolipolýza je maximálně efektivní, bezpečný a tělu přirozený zákrok bez vedlejších účinků. 

.

Je prokázáno, že po jedné aplikaci kryolipolýzy dochází k úbytku 25 až 45 % tukových buněk v ošetřované oblasti v závislosti na objemu tukových polštářků. To odpovídá zhruba 3 - 15 mm tukové vrstvy. Takovéto výsledky medicína obecně považuje za vynikající, srovnatelné s běžnou liposukcí. Oproti té má však kryolipolýza nesporné výhody - nechirurgický zásah do těla, bezbolestnost a nulová rekonvalescence.

.

.

DOPORUČENÍ PRO MAXIMÁLNÍ EFEKT:

.

Byly provedeny nové studie a dle nich je celková účinnost a výsledný efekt kryolipolýzy mnohonásobně vyšší díky následné aplikaci rázové vlny, která nejen výrazně urychluje rozpad tukových buněk, ale zároveň stimuluje novotvorbu kolagenu a vypíná pokožku. Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je doporučeno absolvovat 5 ošetření akustickou rázovou vlnou. První se provádí bezprostředně po aplikaci kryolipolýzy, následující čtyři ošetření pak 1x týdně. Poslední ošetření je možné dle potřeby opět spojit s další aplikací kryolipolýzy.

.

.
Výhody kryolipolýzy:

.

 • - bezbolestná neinvazivní, ale vysoce funkční metoda
 • - k výraznému úbytku stačí jedno ošetření, které je v případě potřeby možné opakovat
 • - trvalý efekt redukce tukových polštářků
 • - bez nutnosti další rekonvalescence
 • - nulové omezení od běžných aktivit

 

Aplikace je pohodlná, trvá maximálně 1 hodinu, během které můžete relaxovat, poslouchat hudbu nebo třeba pracovat na notebooku.

.

Kryolipolýza je vhodná pro všechny partie vašeho těla. Nejčastěji ošetřujem břicho, boky, vnitřní a vnější stehna, spodní část zad a vnitřní část paží. Tuto proceduru vyhledávají ženy i muži. 

.

Ošetření nevyžaduje rekonvalescenci ani anestezii. Kryolipolýza není omezena ročním obdobím, ošetření lze provádět kdykoliv během roku! Ihned po proceduře se můžete vrátit ke svým běžným aktivitám. Po zákroku nejsou kladeny požadavky ani na vaše stravovací návyky, užívání léků nebo cvičení.

.

Přibližně 40 % výsledného efektu bude viditelných za 15 dnů od ošetření a konečný stav lze vysledovat za 6 týdnů. Po této době se můžete rozhodnout pro opakování zákroku. Efekt redukce tukové tkáně je trvalý. Je však třeba si nadále uchovávat stabilní váhu.

.

Naše klinika disponuje dvěmi kryo hlavicemi, je tedy možné ošetřit 2 partie najednou.

.

 .

.

Jak probíhá kryolipolýza:

.

Po přiložení speciálního aplikátoru na ošetřovanou oblast se pod tlakem nasaje do aplikátoru povrchový tuk (na tělo je navíc přiložena nemrznoucí membrána, která chrání kůži před případnými negativními reakcemi). Vytvořené vakuum dočasně omezí průtok krve v nasáté tkáni a umožní lokální řízené zmražení tukové vrstvy na teplotu, která poškodí jen tukové buňky ale je zaručeně bezpečná pro ostatní tkáň. Toto ochlazení spouští tzv. apoptózu, což znamená, že dochází k rozpadu tukových buněk. Po kryolipolýze jsou tukové buňky přirozeným způsobem odplavován lymfatickým systémem. Tento proces řízeného odumírání tukových buněk probíhá postupně během 2 měsíců, nezvyšuje hladinu cholesterolu ani triglyceridů v krvi a organismus tak není zatěžován.

.

Kryolipolýzu doporučujeme lidem s lehčí nadváhou, maximálně 10 až 15 kg, kteří mají problém s lokalizovaným ukládáním tuku v problematických partiích, jako je břicho, stehna, paže. Zvláště u žen je tato metoda vhodná i k odstranění špíčků na zádech v oblasti podprsenkových partií, které jsou jinak velmi problematické.

 .

.

Kontraindikace:

.

Těhotenství a kojení, menstruace při ošetření břišní oblasti, epilepsie, nádorová onemocnění, srdeční a ledvinové choroby, diabetes, infekční onemocnění, pacienti s kardiostimulátorem.

.

.

 

Rázová vlna

.

.

Rázová vlna je moderní neinvazivní metoda k ošetření pokožky. Při ošetření dochází ke zpevnění a vyhlazení pokožky, k zeštíhlení a celkovému zlepšení pružnosti tkání. Nejlepších výsledků dosáhla při odstranění celulitidy.

.

Výhodou ošetření je, že je zcela bezbolestné, neinvazivní a bez omezení. 

.

Již po první aplikaci pocítíte změnu, a to díky unikátní technologii, která kombinuje extrémně účinné akustické rázové pulsy s pulsy elektrickými. Tato kombinace způsobuje narušení tukové tkáně, zároveň podporuje novou činnost lymfatického oběhu a novotvorbu kolagenu, která navrací pokožce pružnost.

.

.

 

Rázová vlna Vám zajistí redukci objemu tukové tkáně a zpevnění pojivové tkáně. Díky této kombinaci vlivů jsou splněny předpoklady pro úspěšný boj proti „pomerančové kůži“. Rázová vlna je jednou z nejoblíbenějších metod zejména díky viditelným výsledkům již po první aplikaci. Kromě celulitidy dokáže odstranit jizvy a strie.

 .

.

Výhody rázové vlny:

.

 • - redukuje celulitidu I. až III. stupně
 • - zajišťuje produkci kolagenu, který zajistí omlazení a zpevnění tkání
 • - zlepšuje činnost lymfatického oběhu
 • - viditelně zpevňuje pokožku
 • - redukuje objem tukové tkáně - má zeštíhlující efekt
 • - vypíná svalovou a vazivovou tkáň
 • - odstraňuje lymfedém
 • - redukuje jizvy a strie

 .

.

Je vhodná pro ošetření problematických partií, zejména předních a zadních stehen, hýždí, břicha, paží a nadloktí. I pouhá jedna aplikace přináší viditelné zpevnění pokožky.

.

Pro efektivní a dlouhotrvající účinek je třeba absolvovat 6 až 12 zákroků, které jsou prováděné jednou, optimálně dvakrát týdně. Ke zlepšení struktury kůže a zpevnění je dochází již po 4 zákrocích. Výrazné zlepšení stavu probíhá postupně, a to zejména po ukončení léčebné série až do šesti i více měsíců.

.

.

Kontraindikace

.

krvácivé stavy, užívání antikoagulancií (Warfarin), trombóza v anamnéze, nádorové choroby, těhotenství, polyneuropatie, akutní záněty, hnisavá ložiska v ošetřovaném místě, TBC, Parkinsonova choroba, epilepsie, varixy, psychopatologické syndromy, kovové implantáty, emfyzém plic, poruchy štítné žlázy, onemocnění imunitního systému, viróza.

Odstranění celulitidy

.

.

Při celulitidě dochází ke zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány k povrchu kůže a vytváří na ní nevzhledné dolíčky, připomínající strukturu pomerančové kůry. V místě je značně omezen průtok krve a lymfy. Toto hromadění tukových buněk a jejich usazování způsobuje ztrátu pevnosti, jemnosti a elasticity pokožky a objevuje se nejčastěji na hýždích a stehnech. Tento stav nazýváme celulitidou.

.

Celulitidou je postiženo až 80% žen, oproti tomu muži jí netrpí téměř vůbec. Je to způsobeno jednak tím, že ženy mají v postihovaných oblastech tenčí kůži a více se jim v těchto partiích ukládají tuky. Druhým důvodem jsou hormony. Hormonální antikoncepce obsahuje estrogen v relativně vysokém množství, a proto není vhodná pro ženy, které se celulitidě chtějí vyhnout. Na vznik celulitidy má určitý vliv i věk a nadváha, přesto však není výjimečná u mladé a štíhlé ženy.

.

.

Příčinami vzniku „pomerančové kůže“ bývá zpravidla nesprávná životospráva, nedostatek pohybu, stres, nedostatečný pitný režim, kouření, dlouhé stání, nebo naopak sezení a také dědičnost a hormonální změny.

.         

Stupně celulitidy:

.

Dle míry postižení se celulitida dělí do čtyř stupňů:
1. stupeň – celulitida je patrná pouze při stlačení pokožky (tzv. štípacím testu)
2. stupeň – celulitida je viditelná zejména vsedě a ve stoje mizí
3. stupeň – hrbolky na kůži jsou viditelné ve stoje i vleže, nerovnosti jsou hlubší, kůže je chladná a při stisku může být bolestivá
4. stupeň – kůže je zbytnělá, tuhá a hrbolky jsou výrazné v jakékoliv poloze, tento stupeň celulitidy je považován za onemocnění a je třeba jej řešit

.

Nejúčinnější prevencí je vyvážený životní styl, dostatečný příjem tekutin a častá pohybová aktivita. Doporučuje se zejména chůze a plavání. Prokrvení pokožky a rozproudění lymfy také pomáhá otužování a saunování.

.

Když už „babské rady“ a domácí ošetření nepomáhá, je nasnadě jedno z odborných řešení tohoto problému, kterých je celá řada. V naší klinice nabízíme následující zákroky:

 .

.

1) Odstranění celulitidy pomocí VelaShape

.

VelaShape je v současné době nejmodernější technologie, která spojuje účinek radiofrekvenčního a infračerveného záření s mechanickou vakuovou masáží. Narušuje buněčné membrány tukových buněk a uvolňuje jejich obsah, aby je mohl lymfatický systém přirozeně odplavit z těla ven. Dokáže zredukovat celulitidu a vytvarovat problémové partie Vašeho těla. Také stahuje kolagenová vlákna a stimuluje tvorbu nových, tudíž přispívá k vypnutí pokožky a vylepšení textury kůže. To vše bez bolesti a bez viditelného zásahu.

.

Jedná se o jednu z nejpokročilejších technologií na ošetření proti tuku, povislé kůži, striím a celulitidě. Podobný účinkům LPG - VelaShape však navíc využívá infračerveného světla a radiofrekvence. Výsledkem je rozpad tukových buněk a zmenšení obvodu až o 7 cm. Procedura je naprosto bezbolestná a výsledky jsou znatelné již po jednom zákroku.

.

.

2) Odstranění celulitidy pomocí rázové vlny

.

Odtranění celulitidy pomocí rázové vlny patří jednoznačně k nejefektivnějším metodám současnosti. Již po první aplikaci pocítíte změnu, a to díky unikátní technologii, která kombinuje extrémně účinné akustické rázové pulsy s pulsy elektrickými. Tato kombinace způsobuje narušení tukové tkáně, zároveň podporuje novou činnost lymfatického oběhu a novotvorbu kolagenu, která navrací pokožce pružnost.

.

Rázová vlna Vám navíc zajistí redukci objemu tukové tkáně a zpevnění pojivové tkáně. Díky této kombinaci vlivů jsou splněny předpoklady pro úspěšný boj proti „pomerančové kůži“. Rázová vlna je jednou z nejoblíbenějších metod zejména díky viditelným výsledkům již po první aplikaci.

.

.

3) Odstranění celulitidy pomocí HIFU Ultherapy

.

Mít hladkou a pevnou kůži v oblasti hýždí a stehen je vroucím přáním většiny žen. V naší klinice vám nabízíme ke korekci celulitidy metodu, která aktivuje přirozené metabolické procesy v kůži - HIFU Ultherapy

.

Co do technických parametrů se jedná o přístroj fungující na bázi fokusovaného ultrazvuku. Ze speciální sondy jsou vysílány jednotlivé ultrazvukové vlny, jejichž účinek je koncentrován do jednoho bodu. HIFU příznivě ovlivňuje hlubokou podpůrnou tkáň a dostává se do dříve nedosažitelné hloubky 13 mm. Je to velice intenzivní ošetření, výsledný efekt je viditelný již po jednom ošetření. 

.

.

4) Odstranění celulitidy pomocí lymfodrenáže

.

Trápí Vás celulitida, bolavé a oteklé nohy nebo zácpa? Nebo jen máte sedavé zaměstnání bez pohybu? Celotělová přístrojová lymfodrenáž je komfortní, relaxační a přinese Vám rychlou úlevu zpravidla již po první aplikaci. Skvěle se hodí pro ošetření břicha, boků, hýždí, stehen nebo lýtek.

.

Tento druh masáže se doporučuje zejména při léčbě otoků a také ke zlepšení stavu pokožky. Kromě toho je lymfodrenáž také díky své schopnosti vyplavovat z těla toxiny dopuručována především jako prevence a léčba celulitidy. Rozproudění lymfy pomůže výrazně v boji s celulitidou. Nepopulární pomerančová kůže vzniká především usazováním odpadních látek, tuku a vody v podkoží. Pomocí speciální lymfatické masáže je možné lymfu aktivovat, dosáhnout vyplavení škodlivin z těla a tak zlepšit kvalitu a stav pokožky.

 .

 

Poradna

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

YWVmNjMzZT