KONTAKTY

Vitalita,
Biskupcova 36
Praha 3
tel: +420 739 708 303, +420 775 114 490
fax:
info@evitalita.cz
otevřeno : Po,St,Čt 10-18,Út 9.30-17.30,Pá 10-17
po dohodě nebo při kurzech i déle

NOVINKYHledání dle parametrů:


            
Renol má díky komplexu výtažků z rostlin a
Renol

Cena 461 Kč

skladem

AUSTRALSKÉ KVĚTOVÉ ESENCE

Australské květové esence nám umožní otevřít cestu k objevení vašeho plného potenciálu, uvolnění negativních přesvědčení a vytvoření emocionálního zdraví a vyrovnanosti.

Květové esence nejsou ničím novým. Australští domorodci vždy užívali květy k léčení emocí, stejně jako to dělali staří Egypťané. Podobně dlouhou tradici v užití květových esencí lze nalézt také v Indii, Asii a Jižní Americe, populární byly i ve středověké Evropě. Hildegarda z Bingenu (12.století) a Paracelsus (15.století) oba shodně popisují, jak sbírali rosu z kvetoucích rostlin k ošetření zdravotní nerovnováhy.

Tato léčebná metoda byla znovuobjevena Dr. Eduardam Bachem ve 30.letech 20.století užitím anglických kvetoucích bylin. Dnešní společnost a její potřeby jsou však velmi odlišné od těch před 70 lety. Objevila se potřeba léčivých produktů, které by lidem pomáhaly vyrovnávat se s tématy 21.století, jako jsou sexualita, komunikace a spiritualita.

Ian White je objevitelem Australských květových esencí. Ian vyrostl v australské buši. Jako malého chlapce ho jeho babička, odbornice v užití australských bylin, brávala s sebou do buše, stejně jako to předtím s ní dělávala její matka. S hlubokým porozuměním mu ukazovala léčivé rostliny a květy. Ian se tak naučil hlubokému respektu k přírodě a dále pokračoval na cestě stát se praktikantem, ale také průkopníkem a výzkumníkem vzácných léčebných kvalit původních australských rostlin.

V Austrálie najdete nejstarší kvetoucí rostliny na světě s největším počtem rostlin vykazujících nesmírnou krásu a sílu. Stejně tak je Austrálie relativně nejméně znečištěná a metafyzicky má velmi moudrou, prastarou energii. V současné době je v této zemi obrovská nová vitalita. To dává v kombinaci s neodmyslitelnou sílou země australským květinovým esencím jejich jedinečnost, díky níž se stávají součástí terapie praktikantů a lékařů po celém světě.

Léčivé esence z australské buše nejenom pomáhají projasnit náš život, ale také dodávají odvahu, sílu a odhodlání jít za svými cíli a sny. Pomáhají rozvinout vyšší úroveň intuice, sebeúcty, spirituality, tvořivosti i humoru.

Bachovy květové esence

Pokud trpíte únavou, napětím, strachy, nespavostí nebo prožíváte těžké životní období, které vás psychicky i fyzicky vyčerpalo, jsou to právě Bachovy květové esence, které vám mohou pomoci. Jsou to esence , které harmonizují a jsou zcela bezpečné pro kohokoli bez rozdílu věku či zdraví.

Doktor Edward Bach žil na začátku minulého století a při své lékařské praxi přišel na to, že stejnou nemoc je třeba u každého pacienta léčit léčit jinak.

Při diagnóze se neorientuje tělesnými symptomy, ale výhradně negativními duševními stavy. Rostlin, které používáme je 38 a každá z nich působí svojí vibrací na určitý duševní stav.Terapie probíhá formou konzultace , kdy si povídáme o problému, se kterým jste přišli, já vám navrhnu kombinaci květů a když s ní souhlasíte, namíchám vám lahvičku. Tak společně najdeme vhodnou kombinaci květů. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu, protože každý nezpracovaný problém tuto energii blokuje. Po 45 - 60 minutách si odnesete 30 ml  užívací lahvičku namíchanou  právě na řešení vašich  problémů. Lahvička se užívá podle potřeby, minimálně však 4x denně.

Cena za terapii včetně užívací lahvičky je 500,- Kč


banner

 

NjI5MWN