STRASSOVÁ BIŽUTERIE

Řadit podle 
Výrobce 

Překrásná svatební souprava, bohatě zdobená, obsahuje náhrdelník a náušnice.Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 1 450 Kč

Strassová souprava S1011


Luxusní hřebínek, velice oblíbený. Nádherný šperk. Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 928 Kč

Luxusní hřebínek H1061


Luxusní štrasová čelenka je úžasným doplňkem Vašeho svatebního dne. Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 795 Kč

Korunka stass C7301


Štrasová korunka, vhodná k soupravě č.kod S1011, je nádherná ozdoba každého účesu.   Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 840 Kč

Luxusní korunka C1051


Nádherná štrasová korunka pasuje k soupravě č.kod.S9701, ja fantastickým doplňkem Vašeho slavnostního dne.   Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 974 Kč

Strassová korunka C1041


Nádherná jemná štrasová souprava, skládá se ze srdcí. Souprava obsahuje čelenku, náhrdelník a náušnice. Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 1 198 Kč

Jemná souprava S9801


Překrásná štrasová souprava, hodící se nejen ve svatební den, obsahuje korunku, náhrdelník a náušnice. Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 1 806 Kč

Krásná souprava S9601


Luxusní štrasová souprava, obsahuje náhrdelník a náušnice, precizně vypracováný šperk, pro ženy, které se chtějí líbit..   Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 2 088 Kč

Luxusní souprava S9701


Nejoblíbenější štrasová souprava, krásně sedí ve výstřihu. Obsahuje náhrdelník a náušnice.   Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 784 Kč

Oblíbená souprava S2101


Kytičková souprava, vhodná ve Váš svatební den, či jinou  krásnou příležitost. Souprava obsahuje náhrdelník a náušnice. Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 829 Kč

Kytičková souprava S8301


Štrasová souprava, z drobných šanelových květů. Souprava obsahuje náhrdelník a náušnic.e   Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 887 Kč

Strassová souprava S8801


Tato navetková souprava potěší každou ženu či dívku, v kterýkoliv  slavnostní den. Souprava obsahuje náhrdelník, náramek a náušnice.   Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 1 098 Kč

Navetková souprava S1031


Štrasová souprava, skládaná z drobných lístečků, vhodná na plesy, či na Váš svatební den. Souprava obsahuje náhrdelník a náušnice. Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 782 Kč

Strassová souprava S4401


Jemná, ale přesto velice výrazná a krásná štrasová souprava obsahuje náhrdelník, náramek a náušnice.   Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 1 179 Kč

Výrazná souprava S1401


Nádherná a velice oblíbená štrasová souprava, obsahuje náhrdelník a náušnice   Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 698 Kč

Strassová souprava S2601


Jemná a přesto výrazná krásná štrasová souprava, skládá se z malých kostiček. Souprava obsahuje náhrdelník, náramek a náušnice.   Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 898 Kč

Krásná souprava S0601


Jedna z nejoblíbenějších štrasových souprav naší nabídky.Originální souprava obsahuje náhrdelník, náramek a náušnice. Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 1 110 Kč

Strassová souprava S0201


Velice krásná souprava, vhodná na ples, či na Váš svatební den .Štrasová souprava obsahuje náhrdelník, náušnice a prsten s polohovacím kroužkem. Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 1 578 Kč

Krásná souprava S3701


Štrasová klasická souprava, nádherná a výrazná, souprava obsahuje náhrdelník, náramek a náušnice.   Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 2 103 Kč

Klasická souprava S0102


Lxusní a velice oblíbená svatební souprava, precizně vypracovaná, obsahuje čelenku, bohatý náhrdelník a náušnice. Šperky z naší nabídky jsou ve špičkovém provedení, každý šperk je ruční práce, postříbřený a bezniklový kov (určeno pro alergiky), náušnice mají dřík z chirurgické oceli.
Naše cena 2 155 Kč

Strassová souprava S3401

MzNjMWE4