NOVINKY

arr3NEDOSTATEK VAKCÍN na přeočkování děti v 5 a 10 letech.Dobrý den, Pro nedostatek vakcín pro očkování v 5 a 10 roce nemůžeme vakcíny... arr3OD 2.5.2017 ORDINUJEME POUZE NA LIPŮVCE - DOČASNĚ. Z důvodu rekonstrukce ordinace v Kuřimi, budeme dočasně ordinace uzavřena. Ordinovat budeme na... arr326.5.2017 Změna ord. hodin    V pátek 26.5.2017 ordinujeme pouze pro nemocné do 10.15 hod. na Liipůvce. Z rodinných... arr3Výpadek vakcíny PEDIACELProsíme rodiče, kteří mají zájem o vakcínu Pediacel, vždy sledujte naše web. stránky. Jakmile bude... arr3INFORMACE PRO RODIČEProsíme rodiče, pokud máte zájem o očkování dětí: FSME (klíšťová encefalitida) PREVENAR (vakcína... arr3DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍKONTROLUJTE DATA OBJEDNÁNÍ (prevence, kontroly), zda souhlasí s ord. hodinama a místem ordinace...

KONTAKTY

MUDr. Danuše Jarošová
Tyršova 1973/52
Kuřim 664 34
napište nám
Upředňostňuji e-mailovou komunikaci,
Děkuji

Pro objednání, dotazy a výsledky pište e-maily.

djarosova-info@email.cz


Můžete volat v ord. hodiny v Lipůvce.

(kromě soboty a neděle).

Tel.: 608 110 556

Na SMSky neodpovídám, není na to dostatek času.

 

Děkuji za pochopení


 

VEŠKERÉ OČKOVÁNÍ NA PŘÁNÍ RODIČŮ - jde mi o zdraví dětí

- očkování/neočkování plánuji společně s rodiči

 

Provozní řád ordinace

Ordinační hodiny

Ordinuji denně, ordinační hodiny jsou rozdělené pro nemocné, kontroly a poradna (preventivní prohlídky).

Kontroly a poradny jsou určeny pro děti objednané, v tomto čase, prosím, nechoďte s nemocnými dětmi, buďte prosím ohleduplní.

Objednávání je prováděno e-mailem, kdo nemá zřízenu email. poštu, lze i SMS.

Odpovědi očekávejte v nočních hodinách. Přes den není možné při vyšetřování komunikovat e-mailem, SMS i telefonicky (je potřeba se věnovat pacientovi, který je fyzicky přítomen v ordinaci). Volejte pouze v akutních případech: požití cizích látek – otravy, úrazy, aspirace – dušení, vysoké teploty. Dotazy ohledně objednávání, ordinačních hodin a konzultace život neohrožujícího stavu pište prosím e-mailem.

 

Výsledky odběrů

Jestliže bude dítě vyšetřeno laboratoří, pište pro zjištění výsledků a dalšího doporučení v léčení na adresu djarosova-info@email.cz.

 

Informace e-mailem

Rodičům jsou zasílány informace, objednávání k prevencím a očkováním svých dětí e-mailem (ve skryté kopii).

Pokud nedostáváte tyto informace, jste nově zaregistrovaní, nemáte nahlášenou svoji e-mailovou adresu nebo máte změnu v e-mailové adrese a máte o tyto informace zájem, napište si o zařazení do adresáře na adresu djarosova-info@email.cz (předmět zprávy: adresář, obsah zprávy: jméno dítěte nebo dětí, kteří jsou v ordinaci registrováni).

 

NTE3NTE