NOVINKY

arr3POZOR ZMĚNA ORD. HODINPozor!!! Změna ord. hodin od 1.10.2015 více informací v levém sloupci - ORD. HODINY.... arr3Sleva na očkovánípro pacienty VZP (111) je do 30.11.2015 akce na očkování proti Meningokoku... arr3ordinace v Kuřimi na nove adreseOd 21. 4. 2015 je ordinace na adrese: Tyršova 52, Kuřim - 3. patro...

KONTAKTY

MUDr. Danuše Jarošová
Tyršova 1973/52
Kuřim 664 34
fax: djarosova-info@email.cz
napište nám
Upředňostňuji e-mailovou komunikaci,
Děkuji

Pro objednání, dotazy a výsledky pište e-maily. Telefonáty během ordinačních hodin neberu, na SMSky neodpovídám, není na to dostatek času.

Děkuji za pochopení


 

VEŠKERÉ OČKOVÁNÍ NA PŘÁNÍ RODIČŮ - jde mi o zdraví dětí

- očkování/neočkování plánuji společně s rodiči

 

Provozní řád ordinace

Ordinační hodiny

Ordinuji denně, ordinační hodiny jsou rozdělené pro nemocné, kontroly a poradna (preventivní prohlídky).

Kontroly a poradny jsou určeny pro děti objednané, v tomto čase, prosím, nechoďte s nemocnými dětmi, buďte prosím ohleduplní.

Objednávání je prováděno e-mailem, kdo nemá zřízenu email. poštu, lze i SMS.

Odpovědi očekávejte v nočních hodinách. Přes den není možné při vyšetřování komunikovat e-mailem, SMS i telefonicky (je potřeba se věnovat pacientovi, který je fyzicky přítomen v ordinaci). Volejte pouze v akutních případech: požití cizích látek – otravy, úrazy, aspirace – dušení, vysoké teploty. Dotazy ohledně objednávání, ordinačních hodin a konzultace život neohrožujícího stavu pište prosím e-mailem.

 

Výsledky odběrů

Jestliže bude dítě vyšetřeno laboratoří, pište pro zjištění výsledků a dalšího doporučení v léčení na adresu djarosova-info@email.cz.

 

Informace e-mailem

Rodičům jsou zasílány informace, objednávání k prevencím a očkováním svých dětí e-mailem (ve skryté kopii).

Pokud nedostáváte tyto informace, jste nově zaregistrovaní, nemáte nahlášenou svoji e-mailovou adresu nebo máte změnu v e-mailové adrese a máte o tyto informace zájem, napište si o zařazení do adresáře na adresu djarosova-info@email.cz (předmět zprávy: adresář, obsah zprávy: jméno dítěte nebo dětí, kteří jsou v ordinaci registrováni).

 

YjczMj