http://www.webareal.cz/kscmbreclav/7-Zpravodaj-OV-KSCM

» 2012
Setkání ochránců čs.státních hranic jižní Moravy

Dne 16.června 2012 se v Břeclavi konalo Setkání ochránců čs.státních hranic jižní Moravy. Kolem 180 bývalých strážců hranic, členů KČP a sympatizantů se sešlo, aby zavzpomínali na dobu strávenou na hranicích, setkali se zde se svými kamarády a bývalými veliteli.

Z tohoto setkání přinášíme fotodokumentaci.Den seniorů

Dne 4.října 2012 se převážná část členů KSČM zúčastnila Dne seniorů, který pořádal výbor SDČR MO Břeclav pro své členy. Tohoto setkání se zúčastnil i starosta Břeclavi pan Oldřich Ryšavý a současný senátor za ČSSD pan Jan Hajda, kteří ve svých vystoupeních poděkovali seniorům za celoživotní práci a popřáli klidnější život ve stáří, protože si to zaslouží. V kulturním programu vystoupila seniorská skupina Sextet z Hodonína a hlavním tahákem byl Jiří Zonyga se svým programem. K tanci a poslechu zahrál pan Zdeněk Švásta z Bořetic a mnozí přítomní, kterých bylo asi 200, si odnesli výhru z koule štěstí. Tohoto setkání se zúčastňujeme v rámci spolupráce KSČM a SDČR a věříme, že naše spolupráce bude i nadále na dobré úrovni. Z tohoto Dne seniorů přinášíme fotodokumentaci.Předvolební mítink

Dne 6.září 2012 proběhl před Shoppingem předvolební mítink KSČM na volby do JMKZ a Senátu. Z tohoto mítinku přinášíme fotodokumentaci.

YjkxOT