po?ítadlo.abz.cz

ANKETA


»
3.9.2010 Hutisko-Solanec

V 08:07 hod. byla jednotka vyslána s technikou V 08:07 hod. byla jednotka vyslána s technikou CAS24 Š706 RTHP a RZA Nissan, k požáru sklepa v rodinném domě v katastru obce, místní část Dvořiska. Současně byla na místo událostí vyslána jednotka HZS Zlk. PS Valašské Meziříčí s technikou CAS24 Renault, HS města Rožnov s technikou CAS16 MAN 4x4, JSDH Horní Bečva s technikou CAS32 T148 a hlídka Policie ČR. Po příjezdu na místo události byl zjištěn požár ve sklepě rodinného domu, kde majitel uvedl že je uskladněno dřevo. Dva členové jednotky HS města Rožnov za použití dýchacích přístrojů a jednoho proudu vysokotlaké vody vedeného z CAS16 MAN 4x4 vnikli do prostoru sklepa kde po nalezení ohniska byla provedena částečná lokalizace. Následně bylo dřevo z prostoru sklepa vyházeno ven a další skryté ohniska požáru byly hledány po příjezdu jednotky HZS Zlk. PS Valašské Meziříčí za pomoci Termo kamery. Po provedení lokalizaci a likvidace požáru se jednotky z Rožnova a  Valašského  Meziříčí vrátily zpět na základny. Na místě události zůstala naše jednotka a JSDH Horní Bečva, které provedly kompletní vyházení dřeva ze sklepa. Zásah byl ukončen pro naší jednotku v 11:50hod. Při zásahu jednotky vzájemně spolupracovaly.

YTQ0Y