po?ítadlo.abz.cz

ANKETA


» Družstvo žáků
Družstvo žáků

Po novém tisíciletí pokračovala další éra mladých hasičů pod vedením Lukáše Pavlici a Romana Mikundy. Pod jejich vedením soutěžilo jedno družstvo starších žáků, které se zúčastňovalo okresní ligy a postupových okresních kol, kde dokazovali velice dobré výsledky i s poněkud slabší technikou. V roce 2007 po působení těchto trenérů se žáků ujali Jan Fiurášek a Martin Mikunda. Pod jejích vedením se počet žáků rozšířil o jedno družstvo mladších žáků a jedno družstvo žáků starších. První největší úspěch, který byl zaznamenán bylo  2. místo  na Halovém mistrovství Čech, Moravy, Slezska, Polska a Slovenska, na které se naši žáci připravovali v místní tělocvičně Základní školy. Po tomto obrovském úspěchu pokračovala další příprava mladých hasičů na sezonu, která obohatila náš sbor o několik cenných pohárů a výsledků. A také se poprvé naše mládež dostala na pomyslnou bednu v okresní lize, která znamenala 3. místo mladších žáků a starších na místě 5. Mladší žáci se tímto výsledkem nominovali na soutěž o pohár starostky Zlínského kraje, kde se utkala celá špička ze Zlínska a naši mladší žáci skončili i přes velkou konkurenci na krásném 2. místě. Po úspěšných letech, jsme dále navazovali na úspěchy z let předešlých, kde jsme byli velkou konkurencí pro ostatní sbory. Po přechodu mladších žáků do starší kategorie nastalo méně úspěšné období, ve kterém jsme museli začít tvrdší přípravu, aby  jsme navázali na úspěchy z let předešlých. Tvrdá příprava se vyplatila, což se opět ukázalo v následující sezoně 3. místem v okresní lize. Po tvrdé zimní přípravě jsme se již po třetí zúčastnili mistrovství ČR, na kterém žáci opět vybojovali místo 2. Po tomto úspěchu nastala méně zdařilá sezona. V současné době se uskutečnil nábor žáků v místní Základní škole, který obohatil naše řady o mnoho žáků, kteří se snaží pod vedením Martina Mikundy, Martina Kubáně a Michaely Ličkové o co nejlepší výsledky pro náš sbor i naši obec.

Fotogalerie Žáci

NGNkYjE2O