DOPRAVA a DODACÍ LHŮTY
Doprava a platba

DODACÍ LHŮTA

JELIKOŽ 90% VĚCÍ ŠIJEME AŽ NA OBJEDNÁVKU, TAK ABYCHOM NAŠE VÝROBKY CO NEJVÍCE PŘIZPŮSOBILI VAŠIM POTŘEBÁM, JSOU DODACÍ LHŮTY VĚTŠINOU MÍRNĚ DELŠÍ. STANDARDNĚ JE TO CCA 10-14 PRACOVNÍCH DNŮ

V OBDOBÍ SVÁTKŮ A TAKÉ V PŘÍPADĚ, ŽE JE V KRÁTKÉM ČASOVÉM OBDOBÍ VÍCE OBJEDNÁVEK, NEBO SE JEDNÁ O VĚTŠÍ OBJEDNÁVKU VYŠÍVANÝCH OBOJKŮ, MŮŽE SE DODACÍ LHŮTA PRODLOUŽIT.

jakékoliv poskytnuté informace ohledně dodací lhůty prosím berte orientačně, nikdy se dopředu nedá odhadnout naprosto přesně jak dlouho bude vyřízení zakázky trvat, záleží na počtu a velikosti objednávek učiněných před vámi

 

DOPRAVA:

standardně zasíláme prostřednictvím ČESKÉ POŠTY nebo kurýra GLS rychlost doručení je většinou 1-2 pracovní dny

Zboží je možno převzít také osobně buď u nás nebo na některé výstavě či zkouškách, toto je však třeba dohodnout s předstihem telefonicky nebo e-mailem.

CENA DOPRAVY do ČR:

cena dopravy včetně balného je stanovena paušálně na 100Kč za zásilku

NA DOBÍRKU NEZASÍLÁME!

CENA DOPRAVY do zahraničí:

je stanovena dle konkrétní destinace, je nutno předem dohodnout

 

PLATBA:

Nabízíme 3 možnosti platby - platba předem na bankovní účet, platba kartou prostřednictvím PAYPAL  nebo platba v hotovosti při převzetí výrobku (pouze u osobního převzetí viz výše) Bohužel u platby přes PayPal je procentuální příplatek.

NELZE HRADIT DOBÍRKOU!

 

POŘADÍ VYŘÍZENÍ ZAKÁZEK JE URČENO DATUMEM ÚHRADY (tj. momentem kdy se Vámi zaslaná částka připíše na náš bankovní účet)

NEUHRAZENÉ ZAKÁZKY NEJSOU ZAŘAZOVÁNY DO POŘADNÍKU PRO VÝROBU (POKUD NENÍ PŘEDEM DOHODNUTO JINAK)

 

STORNO:

Pokud jste si koupi rozmysleli nebo z jakéhokoliv důvodu již o zboží nemáte zájem, lze objednávku Stornovat. Toto učiníte tak, že zašlete zpět potvrzující e-mail týkající se Vaší objednávky, s nápisem STORNO napsaným velkými písmeny na konci v řádku předmět.

Stornovat nelze objednávku na zboží, které bylo na zakázku a je již vyrobeno, jedná se zejména o vyšívané výrobky a výrobky upraveny tak specificky, že jsou dále neprodejné.

NDY3MDkzOW