5. zápas:
tým 1 - hráč 1, hráč 4 vs. tým 2 - hráč 1, hráč 4

6. zápas:
tým 1 - hráč 2, hráč 3 vs. tým 2 - hráč 2, hráč 3

Utkání se hraje na dvou stolech zároveň, tedy zároveň se hrají zápasy 1,2 dále 3,4 dále 5,6.

Jeden zápas se hraje na 8 minut čistého času. Kdo střelí za 8 minut více gólů, tak vyhrává zápas. Míček nesmí být na jedné tyči déle než 10s. V případě porušení pravidla bude dvojici odečten gól.

V případě, že bude po 8 minutách zápasu nerozhodný stav, tak rozhoduje poslední míček jako zlatý gól.

Za každý vyhraný zápas získává tým 1 bod.

K celkovému vítězství potřebuje tým 4 body.

Střídání 5. hráče je povoleno jednou za celé utkání a to jen mezi jednotlivými zápasy.

KVALIFIKACE

Budeme hrát švýcarským systémem na 5 až 6 kol (podle počtu týmů).

Za vyhrané utkání v kvalifikaci (zisk min. 4 bodů z jednotlivých zápasů) získává tým do tabulky 2 body.

V případě, že utkání v kvalifikaci skončí 3:3 na zápasy, tak utkání končí remízou a do tabulky získává každý tým 1 bod.

Z kvalifikace postoupí konkrétní počet týmů do vyřazovací části (SKO pavouka). Počet týmů upřesníme podle počtu přihlášených týmů.

VYŘAZOVACÍ ČÁST - Singe KO systém

Hrát budeme SKO pavouka, kde vítězové prvního kola budou pokračovat dále v pavouku o vítěze turnaje a všichni poražení z prvního kola budou pokračovat novým SKO pavoukem útěchy o SPECIÁLNÍ CENU.

V SKO pavouku vyhrává tým, který získá minimálně 4 body z jednotlivých zápasů.

Za stavu 3:3 zápas nekončí a pokračuje se volným nasazením. Každý tým si nominuje 2 hráče, kteří si proti sobě zahrají 8 minutový zápas o celkové vítězství v utkání.

Střídání 5.hráče je možné také do volného nasazení v případě, že tým možnost střídání ještě nevyužil.

Poražení semifinalisté si proti sobě zahrají o 3 místo.

Za regulérní zápis o utkání a nahlášení výsledků je vždy zodpovědný kapitán týmu.

Organizátor si vyhrazuje právo na změnu.